2733
2734
عنوان

طلا خریدم بیاین ببینین گرون داده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1277 بازدید | 73 پست

عزیزم من برنامه دارم چیزایی که گفتیو زدم شد این👇👇👇👇👇

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه لطفا برا منم حساب کنید گرم طلا ۹ گرم ۳۰۰ طلا هم ۲۷۵۰ بود چقدر میشه

اجرت ساختش چقدره؟

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
عزیزم به منم میگی؟ بالاتر گفتم

چشم

وزن طلا ضرب در قیمت تابلو

جواب بدست اومده رو با درصد جمع میکنیم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
عزیزم من برنامه دارم چیزایی که گفتیو زدم شد این👇👇👇👇👇

برنامه چه؟بگو دانلود کنیم 

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
برنامه چه؟بگو دانلود کنیم 

جعبه ابزار