2737
2739
عنوان

راهنمایی

161 بازدید | 21 پست

من یه مشکل خیلی بزرگ دارم نمیتونم به کسی بگم شما لطفا راهنماییم کنید ما ۱۲ ساله ازدواج کردیم تو این مدت من خیلی پس انداز کردم خونه و ماشین گرفتیم ولی این یکی دوساله همیشه متوجه میشدم همسرم اصلا به من توجه نمیکنه نه میگه برو لباس بخر لباسات مال ۶ ۷ سال پیشن نه میگه برو ارایشگاه نه دکتر هر وقتم بگم چیزی نمیگه یعنی نه نمیگه ولی پولیم براش نمیریزه که من خودم برم به خودم برسم امسال چندین بار سر لباس دعوا کردیم یعنی من گفتم لازم دارم ولی اونم مثل همیشه چیزی نگفته و بعدش که من ناراحت میشم باهاش حرف ننیزنم میره یه بستنی میخره که مثلا من اشتی کنم ولی من بستنی نمیخوام بعد میبینه بستنی نمیخورم یا خودشو میزنه یه وسیله میشکونه بعدش میگه تو خواسته هاتو نمیگی منم میگم دیگه چطور بگم لباس ندارم پول بده میگه نداشتم میگم همیشه نداری یعنی میگه منت نداریمو نزن درحالی که من میدونم پول داره ولی نمیده از اول سال تا الان چندین بار سر این موضوع این رویه رو رفتیم دیروز گوشیشو شکوند واقعا دیگه نمیدونم چیکارش کنم گفتم بهش خاک توسرت از ترست که به من ۳ تومن بدی لباس بخرم گوشی تو زدی شکوندی میگه نه من براتو همش خوراکی میخرم دیگه نمیدونم چیکار کنم برات تو خواسته هاتو نمیگی بگی من برات چور میکنم اینم بگم هر سری یا منو از خونه میخواد بندازه بیرون یا میزنتم یا میگه برو خونه بابات تو منو بدبخت کردی به نظرتون من باید چیکار کنم من همیشه از خودم زدم برا زندگی اون نمیدونم چرا اون با من اینکارو میکنه

اگه ماشین یا خونه بنامت باشه میتونی کارایی بکنی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه ماشین یا خونه بنامت باشه میتونی کارایی بکنی 

همش به نام خودشه من باهاش ازدواج کردم به همه بدهکار بود کسیم پشتش نبود یه سال اول زندگی کار نگرد من با پول یارانه و طلاهام زندگی کردم یا بابام خرج بهم میداد نمیدونم چرا یه لباس خریدن برا من شده اینطور منت تا حالا انصافی یه بار نگفتم فلان چیزو میخوام امسال تازه بچه دار شدم لباسام اندازم نمیشه وگرنه بازم چیزی نمیگفتم

همش به نام خودشه من باهاش ازدواج کردم به همه بدهکار بود کسیم پشتش نبود یه سال اول زندگی کار نگرد من ...

خب همین عزیزم اشتباهت همین بود 

کاش یکم بیشتر زبون داشتی میزدی بنام خودت 

الان خیلی راحت میتونه بگه خونه منه یه توم هیییچی نده 

بنظرم با یه مشاور صحبت کنی بهتر باشه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
شوهرت وظیفه شه خرجت کنه اگه میدونی پول داره اگه نه برو سرکار تا مستقل شی بچه داری؟

بچه ام کوچیکه به اندازه ای که برام لباس بخره داره ولی نمیده یعنی نمیخواد خرجم کنه فقط درحد بستنی پفک خرج میکنه برام نه بیشتر ماهی یه تومن میریزه اونم بازم همیشه نیست من وسایل خوردنی میخرم دیروز میگه برات یه تومن سر برج ریختم خب واقعا الان من موندم با یه تومن که چیزی نمیشه خرید مغازه هم بغل خونه نیست بگم میپرم یه تیکه میخرم یه تیکه بمونه برا بعد از طرفی مخارج خونه چی میشه

2738
خب همین عزیزم اشتباهت همین بود  کاش یکم بیشتر زبون داشتی میزدی بنام خودت  الان خیلی راحت ...

قبلا همیشه میگفت تو نبودی من هیچی نداشتم تو اومدی زندگیمو بهشت کردی بخاطر تو همه چی دارم نمیدونم چطور شده تو این یه ساله من چون لباس خواستم شدم عامل بدبختیش خیلی ناراحتم واقعا اگه جایی داشتم برم میرفتم بدبختی جایی ندارم کسی ندارم 

اینجاس ک میگن زنی ک خرج نداره ارج نداره  حقتونه وقتی حتی از لباس خریدن برا خودتون میزنین بر ...

خب اول زندگیمون نداشت به همه بدهکار بود تو جای من بودی چیکار میکردی میدیدی شوهرت بدهکاره میرفتی لباس بخری یا پول خرج دکتر و چیزای دیگه میکردی 

قبلا همیشه میگفت تو نبودی من هیچی نداشتم تو اومدی زندگیمو بهشت کردی بخاطر تو همه چی دارم نمیدونم چطو ...

باهاش حرف بزن منطقی ببین دردش چیه 

البته اگه اهل دروغ نیست 

خب همین عزیزم اشتباهت همین بود  کاش یکم بیشتر زبون داشتی میزدی بنام خودت  الان خیلی راحت ...

پول لباس نمیده کولی باری درمیاره گوشیشو شکوند من چطور پول مشاور ازش بگیرم اصلا بگیرمم نمیاد

خب اول زندگیمون نداشت به همه بدهکار بود تو جای من بودی چیکار میکردی میدیدی شوهرت بدهکاره میرفتی لباس ...

بله لباس میخریدم یعنی چی دوازده سال از خودت زدی ک چی بشه عادتش دادی ب خرج نکردن انگار بچه سه ساله طرف حسابشه ک.با بستنی گولش بزنه

پول لباس نمیده کولی باری درمیاره گوشیشو شکوند من چطور پول مشاور ازش بگیرم اصلا بگیرمم نمیاد

مشاوره رایگان پیدا کن عزیزم 

2706