2733
2734
عنوان

کوچه ی برفیِ ما+عکس❄️🫠🌨️😍

467 بازدید | 26 پست

سلاااااااااااااااااااااااااااااام🫠😍🥹💃❄️🌨️☃️

برف برف برف اومده بزنین کف قشنگه رووووو💃💃💃🥳🥳🥳🥳

شوهرم سربازن و برای رفتن به پادگان حسابی دیرشون شده بود. منم با بهانه ی رسوندنشون با ماشین، اومدم از خونه بیرون… و دیگه حالا کی میتونه منو برگردونه به خونه؟؟!🤪😁🤣🤣

خدایا شکرتتتتت برای این رحمت الهی🤲🏻🤲🏻🌱❄️🌨️

هوا هم منفی شش درجه اس😁

صبحتون بخیرررررررر خانومای عزیییییز

صبح شما هم بخیررررررر😍

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به به😍خدایا شکرت

صبح زیبات بخیر بانو

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
تهرانی/؟اینجام برفه خداروشکر که  بلخره تو کوچه مام عروسی شد😂😂

الان داره میاد؟ کجایین؟ 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

منم ساعت پنج و نیم زدم بیرون فقط خودم بودم و صدای برف زیر پاهام 😍😍

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
صبح بخیییر  صداهایی منوووو دارید ازیک روززززز برفی زیبا در کاشااااااان جااااااان

وای چه بامزه میگی کاشان جان،من پارسال سه بار اومدم کاشان با شوهرم ،خدایی خیلی شهر سنتی دارید ولی خیییلییی گرم بود تویه اردیبهشت 

2706