2733
2734
عنوان

تموم میشه به نظرتون یا نه؟🥲

314 بازدید | 56 پست

صب امتحان دو تا درسو تاریخ دارم نگام نکردم روشون دیشب احیا بودم تا خود ظهر امروز روز قبلشم که همش درگیر مراسم احیا دیشب بودیم خیلیییییییییی خسته شدم تا الان خواب بودم به نظرتون دوتا درسی که همه میگن خیلییی سختن و منم تا حالا نگاشون نکردم تموم میشن؟ حتما باید صب امتحانو بدم 

اره میتونی یه لیوان قهوه بخور تو دوساعت جمعش میکنی 

چندمی؟

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره میتونی یه لیوان قهوه بخور تو دوساعت جمعش میکنی  چندمی؟

شما چرا قهوه میخورین جدیدا هرجا میبینم یکی میخواد شب بیدار باشه قهوه میخوره یعنی من عجیب بودم که تا صبح بدون هیچی بیدار بودم؟ 😂

شما چرا قهوه میخورین جدیدا هرجا میبینم یکی میخواد شب بیدار باشه قهوه میخوره یعنی من عجیب بودم که تا ...

من همیشه قهوه میخورم حالا نمیدونم تلقینه یاواقعا تاثیر میذاره😂

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
تاریخ نهم احیا نیمه شعبان بود از طرف مدرسه 

اها نگاه کن از روی هر پاراگراف با چشمت سریع بخون بعد توضیح بده دوباره پاراگراف بعدی هم همینطور اخر فصل سریع یه خلاصه و تقسیم بندی کوتاه در حر تیترا بنویس و بعدش سریع یه دور مرور کن تقریبا تا دوساعت دیگه کامل تموم کنی بعد فردا نیم ساعت همرو مرور کن. 

2740
اها نگاه کن از روی هر پاراگراف با چشمت سریع بخون بعد توضیح بده دوباره پاراگراف بعدی هم همینطور اخر ف ...

هوم‌ مرسی آخه من ذهنمم درگیره اضطراب دارم همش خداکنه ذهنم جمع شده🥲💔

من همیشه قهوه میخورم حالا نمیدونم تلقینه یاواقعا تاثیر میذاره😂

والا من امسال اومدم قهوه بخورم وقتی میخورم بعدش میخوابم نمیدونم والا ولی شب امتحان انقد استرس داشتم بیدار میموندم مامانم میگفت نشینی تا صبح بخواب😂😂

هوم‌ مرسی آخه من ذهنمم درگیره اضطراب دارم همش خداکنه ذهنم جمع شده🥲💔

الان ذهنتو کلا بزار کن فقط رو درست تمرکز کن اگه الان نتونستی بخواب دوساعت قبل امتحان پاشو تند تند بخون

والا من امسال اومدم قهوه بخورم وقتی میخورم بعدش میخوابم نمیدونم والا ولی شب امتحان انقد استرس داشتم ...

واکنش بدنت برعکسه😂

من همیشه شبای امتحان مث جغد بیدارم چه قهوه بخورم چه نخورم هر کاری کنم نمیتونم بخوابم بعد امتحان به  خواب عمیق میرم😅

ولی درکل از مدرسه میام دارم بیهوش میشم قهوه میخورم تاخوابم نبره 

2706