2733
2734
عنوان

تموم میشه به نظرتون یا نه؟🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 56 پست
اها  من اصلا خودمو  برای کسی اذیت نمیکردم. دوست صمیمیم هر وقت قهر میکرد خودش میمد اشتی میک ...

خیلی خوشم میاد از اینجور شخصیتا من کلا هیچکس به کتفمم نیس و خیلی سخت پیش میاد کسی واسم مهم بشه ولی الان شده چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعریف کن

یه رفیق دارم که از هر لحاظی شبیه به هم بودیم اون پسرونه طوریه منم پسرونه طوریم اون مغرور یه دنده لجباز منم همینم واقعااااا نمبخوام بگم عین همیم ولی شبیه به همیم

از لحاظ روحی ،اخلاقی، رفتاری خلق خو و...

و بهش وابسته شدم و مطمئنم اونم به من وابسته اس فقط بروز نمی‌ده

هر دوتامون یه شخصیتو داریم دوتا آدم مغرور که از گفتن احساس واقعیشون به آدما اجتناب میکنن

سر یه موضوعی همه به ما گفتن ارتباطتتون اشتباهه و بهم وابسته میشین و یه سری اتفاقا افتاده ما که رفاقتمونو به دنیام نمبدادیم نسبت به هم دیگه بی اعتماد شدیم یک هفته باهم قهر بودیم اما دوباره نشد و خب مثل قبل بهم پیام میدیم می‌دونم اونم مثل من دلش نمی‌خواد رابطه مون تموم شه فقط دچار سردرگمی محض شده اینکه این رابطه تهش چیه اصلا ارتباطمون به صلاحه یا نه واسه همین مث قبل دیگه باهام رفتار نمیکنه و من از این موضوع آسیب میبینم دلم میخواد مث قبل کلی باهم حرف بزنیم اوک باشیم اما نمیشه 

الان می‌خوام بدونم وابستگیمو چجوری کم کنم 

فکر اینکه یه لحظه دوباره مث اون یه هفته قهر کنیم یا بره کلا اضطراب میندازه به جونم

در ضمن اسم من نگینه اسم اونم نگینه 

من 15 سالم اون13

و خب تو یه مدرسه ایم هروز همو میبینم 

بدم میاد اینکه هروز ببینمش ولی جور رفتار کنم انگار که واسم مهم نیست 

درواقع اون فرد خیلی برام مهمه 

و می‌دونم من براش مهمم

هر دوتامون شخصیت مغرور خشکی داریم که غرورمون اجازه نمیده احساسمون نسبت به همدیگه رو بگیم

به نظرتون چجوری باهاش رفتار کنم

و چیکار کنم انقد از نبودش اذیت نشم، همش ذهنم درگیره خیلی مسخرس خیلیییییییییی چرتتتتته ولی خو واقعا درگیر شده ذهنم اینم بگم من روحیه مستقلی دارم و اصن کم پیش میاد واسم کسی مهم سه ولی..

2731
یه لیوان قهوه بخور  گوشیتو بزار کنار معلومه که تموم میشه😕 ولی یک ساعتم که شده بخواب بعدش

اگه فکر خیاله مسخره بچگونم بزارع حتما سریع تر از اینا تموم کرده بودم😐

😂😂اشکال نداره دیگه گذشت خاطره شد ایشالا که نبوده  

اره حالا یه بارم هفتم بودم یه سوتی دادم رو این کامنتم ریپلای نزن جدا بزن فقط لایک کن که بدونم خودندی تا بعدش پاک کنم. هفتم که بودیم معلم زبان گفته بود باید برای هر درس متن حفظ میکردیم توضیح میدادیم منم زبانم فوی نبود درس یک معرفی خودمون بهم افتاد داشتم میگفتم اسم پدرم (فلان) است به جای فادر گفتم فرندز معلمه دیدم بهو چشاش گرد شد 😂😂

خیلی خوشم میاد از اینجور شخصیتا من کلا هیچکس به کتفمم نیس و خیلی سخت پیش میاد کسی واسم مهم بشه ولی ا ...

سعی کن اهمیت ندی الان فکر کنی چی میشه هیچی ولی بهترین کاری که میتونی بکنی اینه که الان فقط بخواب شبا ادم احساسی تره

اگه فکر خیاله مسخره بچگونم بزارع حتما سریع تر از اینا تموم کرده بودم😐

عزیزم فکر و خیال همیشه بوده و هست

سعی کن تمرکز کنی رو امتحانت بعدش عذاب وجدان نگیری که چرا نمره‌م خوب نشدو نخوندم

🖤
یه رفیق دارم که از هر لحاظی شبیه به هم بودیم اون پسرونه طوریه منم پسرونه طوریم اون مغرور یه دنده لجب ...

واقعا این موضوع بچگانه س 

منم راهنمایی بودم همین بودم سردوستی وچیزای بی اهمیت الکی حرص میخوردم یادمه خیلی دوست داشتم با یکی از بچه های کلاسمون دوس بشم از چهره و رفتار ش خوشم میومد  اما الان دوسه سال میگذره ومن هیچ حسی بهش ندارم 

وابستگی پیش میاد و خیلی چیز طبیعیه  اما نباید خودتو درگیرش کنی  همه آدما موقتا کنارتن همیشگی نیستن سعی کن دیدیش حواستو پرت کنی البته اگه فک میکنی زیاد وابسته شی اگه دوستی معمولیه وآسیبی نمیزنه خودتو اذیت نکن چیزی که برات میمونه تلاش وپیشرفتت تودرساته

الان کم کم دارم به این درک میرسم که هیچ چیزی ارزش ناراحت شدن منو نداره

بخاطر هیچ چیز اعصابتو به هم نریز

اینو به عنوان  یه خواهرت میگم❤ برای چیزای بی اهمیت غصه نخور زندگی مشکلات زیادی داره اگه بخاطر هر اتفاق پیش پاافتاده ای حرص بخوری افسردگی میگیری

الانم برو درس بخون دیگه به این موضوع شاخ وبرگ نده

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

😂😂برگای تیچر ریخته 

گفته به به چقدپرروعه باافتخارم میگه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟