2737
2739

یه ماه دارم میگم بریم بیرون تفریح هی میگ صب کن صب کن دیروز پول اومد دستش گفتم امروز دیگ باید بریم پوسیدم تو خونه بهونه اورد امروز سرده بمونیم خونه فردا عصر قول میدم ک بریم هرجا تو بخای ولی معلوم بود الکیه دلمو خوش کردم دیشب الکی منو برد فروشگاه کلی چرت و پرت خرید تا پول کم بشه هی میگفت بخر بخر امروز صبح هم رفته ماشینشو تعمیر کرده گفت پول نموند دستم نمیتونیم بریم گفتم مگ کجا میخای ببری چقد خرجش میشه بریم دیگ یه رستورانه تهش میگفت نه نمیشه اگ میخای بچه هارو ببر خودت شهر بازی منم قهر کردم کلیم حرف بهم زدیم دیدم عصر دست دوتا بچه رو گرفت رفتن رستوران شهربازی ب پسرمم گفت برو ب مامانتم بگو اگ میاد منم گفتم نمیام ولی خیلی دلم شکست 

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب میرفتی باهاشون

گریه کرده بودم بعدم خودش نگفت ک پسرم گفت 

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

من قرار بود امروز نصفه روز کار کنه و بیاد بریم بیرون نیومد تا ساعت شیش و هفت بعد گفت بپوش بریم خرید شامم ی پیتزا بخوریم منم پامو از در نزاشتم بیرون تا یاد بگیره بد قول نباشه 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
حالا شمام انقد بهش فشار نیاد شاید نمیخاد بهت نه بگه!

خوب حق طبیعیه منه ک دلم تفریح و بیرون بخاد

2740
چرت و پرت خریده مثل چی؟

چیزای خونه ک دارم الکی رفت چندتا دیگ ورداشت خورد و خوراک

من قرار بود امروز نصفه روز کار کنه و بیاد بریم بیرون نیومد تا ساعت شیش و هفت بعد گفت بپوش بریم خرید ...

منم نرفتم الانم میدونم نصف شب گشنه میاد از سرکار شامم نذاشتم تا بفهمه من مسخرش نیستم

بابا خدا خیرتون بده، شوهر من از 6 صبح رفت با دوستاش جشن و این طرف اون طرف، 6 عصر اومد یک ساعت خوابید دوباره رفت هنوزم نیامده. 

از چه چیزایی دلخور می شین. 

من و پسرم هم توی خونه بودیم، چون بارندگی بود نشد ببرمش بیرون.

کاربر قدیمی سال 97 ام دوباره مجبور شدم اکانت بسازم می دونید چرا دیگه؟؟؟
گریه کرده بودم بعدم خودش نگفت ک پسرم گفت 

خودت چرا با دوستات بیرون نمیری؟؟

اگه چیزی ام گفت بهش بگو تو که منو بیرون نمیبری مجبورم خودم برم

وقتی به یکی میگم موفق باشی یعنی دیگه حوصله بحث باهاتو ندارم!!!!!!  
مردا همینن لامصبا هر کاری بکنی ادب نمیشن باید از اول شروع کنیم به تربیتشون

منک دیگ کم اوردم

بابا خدا خیرتون بده، شوهر من از 6 صبح رفت با دوستاش جشن و این طرف اون طرف، 6 عصر اومد یک ساعت خوابید ...

چه دلی من باشم خون ب پا میکنم

2706