2733
2739

رنگ هلویی مده تا جایی میدونم

اما نمیدونم چرا دلم کرم و سفید مبخواد بخرم مانتو و کفش 😐😂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
1402

1403

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
رنگ هلویی مده تا جایی میدونم اما نمیدونم چرا دلم کرم و سفید مبخواد بخرم مانتو و کفش 😐😂

وای منمممممم

ی شال مرواریدی کرم خریدم فقط😂😂

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
وای منمممممم ی شال مرواریدی کرم خریدم فقط😂😂

نمیدونم چمههه😂

ب همسرم میگم کفس پاشنه 5 سانت سفید میخوام بخرم مدل کفش عروس شاخاش زد بیرون چشاش تعجب 😂

گفتم چیه 😐

میخوام بخرم 😁

گفت مطمنی گفتم آره مانتو هم کرم گفت میدونم هفته دوم عید نشدع پشیمون میشی گفتم حالا فعلا رو مودشم😂

وای منمممممم ی شال مرواریدی کرم خریدم فقط😂😂

راستی امسال شال مرواریدی مده اره 😁

مبارکت باشه گلم 

نمیدونم چمههه😂 ب همسرم میگم کفس پاشنه 5 سانت سفید میخوام بخرم مدل کفش عروس شاخاش زد بیرون چشاش تعج ...

شوهر من ک اصلن دوست نداره پاشنه بلند بپوشم😂😂

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
راستی امسال شال مرواریدی مده اره 😁 مبارکت باشه گلم 

اره عزیزم همجا پرشده منم دلم خاست شوهرم میگه چیه این دهاتیه😐😐😐

۵۰۰ خریدم 

خییییییییلی بهم میاد😍😍

2706