2737
2739
عنوان

میخوام خودکشی کنم دیگه تمام:)

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 56 پست
 شما یعی کن کلا حرف نزنی چقدر بی فکرین شماها الان وقت مزه پروندنو مسخره بازیه ؟

عزیزم کسی ک خودکشی میکنه اینجا نمیاد

۲نفر از صمیمی ترین دوستام قربانی شدن و رفتارشون مشابه این نبوده

کمی از سادگیتون کم کنید

منم مادر خوبی ندارم هیچ وقت طعم مادر داشتن رو نچشیدم همیشه حسرت دیگران رو خوردم الان که دیگه داره مو ...

وقتی دوستامو میبینم اینقدر با مامانشون رفیقن ولی من همش تخریب میشم پیشش 

من تا ابد حسرت یک مادر رفیق رو با خودم به گور میبرم

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه میگه با شانسی که آدمای امثال تو دارن با خودکشی و بعد مرگ هم مطمئن باش اوضات بدتر میشه. ببین راه حل خیلی چیزا پوله. یکم بیشتر عمقی به مشکلات فکر کن حتی تو مشکلاتت با خانوادت هم به پول میرسی و راهش هم اینه بری سر کار پول در بیاری زندگیتو تغییر بدی. اگه کسی رو نداری تو این کار کمکت کنه اون بده.

2742
عزیزم کسی ک خودکشی میکنه اینجا نمیاد ۲نفر از صمیمی ترین دوستام قربانی شدن و رفتارشون مشابه این نبود ...

شاید من مثل اونا نیستم 

شاید واقعا نیاز دارم به شنیده شدن 

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
داستانی تکراری  داستان تخریب  همش تخریب میشم همش نفرین میشم بابت کاری که نکردم  هم ...

الهی بمیرم برات عزیزدلم باز خوبه اون مادرته و چهارتا کار حداقل برات کرده از بچگی منکه مادر نداشتم و دیگران منو میزدن و پناهیم نداشتم حاضر بودم صدبار از مادرم کتک بخورم ولی بقیه منو نزنن 

بیا قبول کنیم کە هر کسی یە جوری امتحان میشە یکی با فقر یکی با مریضی یکی مثل شما با خانوادە و مادرش

سختە و این بی مهری تا ابد جاش میمونە ولی کمرنگ تر میشە اگە بخوای

ادامە بدە و نرو شاید اون معجزە  قشنگ هنوز برات اتفاق نیفتادە

کم نیار باشە؟؟

بخند. در شأنِ ماه نیست که غمگین باشد. 
عزیزم کسی ک خودکشی میکنه اینجا نمیاد ۲نفر از صمیمی ترین دوستام قربانی شدن و رفتارشون مشابه این نبود ...

شما روانشناسی ؟ چی هستی که اینجوری نظر قاطع میدی اتفاقا اون دوستای شماهم گفتن ولی بی فکرایی مثل شما اطرافشون بودن

2740
وقتی دوستامو میبینم اینقدر با مامانشون رفیقن ولی من همش تخریب میشم پیشش  من تا ابد حسرت یک ماد ...

انشالله شوهر خوب و بچه های خوب نصیبت بشه عزیزم اگه از مادر شانس نداشتی مطمئن باش جای دیگه واست جبران میشه همیشه بگو خدا بزرگه تا خدا کمکت کنه

فروید میگه وقتی اومدی تو مطب من نشستی و از خودکشی گفتی پس بدون بخشی از وجودت میخواد زنده باشه بزار م ...

چقدر قشنگ بود 

هیچ آدمی‌ دلش نمیخواد بمیره ولی وقتی اینهمه اشک میریزم و حرف میشنوم دوست دارم نباشم برم

سادگی چیه ؟؟ اتفاقا شما ذهن سطحی دارید که رفتارای دیگرانو با افکار سطحی خودتون میسنجین

ببین بعضی وقتا آدم انقدر فشار روشه انقدر تنهاست که به اجبار به این جاها پناه میبره شاید یه حرف آرومش کنه وشایدم  یه حرف دیگه نابودش پس بهتره مراقب حرفامون باشیم

شما روانشناسی ؟ چی هستی که اینجوری نظر قاطع میدی اتفاقا اون دوستای شماهم گفتن ولی بی فکرایی مثل شما ...

دقیقا 

میدونی یکی از اطرافیانم بود خیلی غمگین بود نیاز به شنیده شدن داشت اما همه بابت این موضوع مسخره ش میکردن میگفتن تو هم دیونه ای 

وقتی که مرد 

مردم دلسوزش شدن اما چه فایده اون با قلبی پر از غم مرد 

ببین بعضی وقتا آدم انقدر فشار روشه انقدر تنهاست که به اجبار به این جاها پناه میبره شاید یه حرف آرومش ...

یه حرفایی تو دلمه که به هیچکس نمیتونم بگم هیچکس فقط اینجا میتونست آرومم کنه

2706