2737
2734
عنوان

میخوام خودکشی کنم دیگه تمام:)

437 بازدید | 56 پست

خسته ام خیلی اینجا هیچکس بهم کمک نکرد هیچکس حتی تو تاپیکم نیومد درد دل کنم باهاش شاید این تاپیکی که ساده ازش میگذرید داستان ناراحت کننده ی یه زندگیه شاید بتونید کمکی کنید یا اون تاپیکی که تمام وقت تون رو میذارید براش سرکاری باشه 

من دوست دارم یه مادر خوب داشته باشم یه مادر مهربون 

نه یه مادر ظالم 

حس میکنم تنهام وقتی مادرت اینهمه حرف بارت میکنه توقعی از بقیه ندارم اینجا هیچکس نیست درد دل کنم

میخوام با قلبی پر خودکشی کنم 

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فروید میگه وقتی اومدی تو مطب من نشستی و از خودکشی گفتی پس بدون بخشی از وجودت میخواد زنده باشه بزار من با همون بخش حرف بزنم.

شمام اون بخشی از وجودت که آوردتت اینجا فعال کن و قوی باش

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

عزیزدلم چند سالته ؟ احتمال زیاد بخاطر تغییرات هورمونیه همه تو سنین سیزده چهارده حتی تا بیستو سه چهار این افکارو داشته باشن میدونم حالت خیلی بد میشه اما سعی کن به خودت سخت نگیری برو تاپیکای منو بخون تو چه وضعیتی هستم خداروشکر کنی 

منم یه مدت فکر خودکشی تو سرم بود عزیزم...

اما مطمئن باش خودکشی راهش نیست....

زندگی کن و امیدوار بمون و مطمئن باش که زندگی طوری برات خوب میشه که به الانت بخندی

اخلاقای بچگونمو به روم نیارین... من خیلی بچم... هنوز چهارده سالمه... بچه بازی برام طبیعیه دیگه نه؛-؛
2738

داستانی تکراری 

داستان تخریب 

همش تخریب میشم همش نفرین میشم بابت کاری که نکردم 

همش با این سن کتک میخورم از مادرم 

همیشه سعی کردم آدم شادی باشم خوب باشم ولی اون اصلا من بدنیا آورده تا دق دلی شو سرم خالی کنه

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

منم مادر خوبی ندارم هیچ وقت طعم مادر داشتن رو نچشیدم همیشه حسرت دیگران رو خوردم الان که دیگه داره موهام سفید میشه نزدیک ۴۰ سالمه باز انگار یه حفره توی قلبمه ولی چه میشه کرد شانس ما هم همین بوده، فکر خودکشی نباش گناهیه که بخشیده نمیشه عزیزم 

عزیزم ی روزی مشکلاتت با مادرتم تموم میشه 

مستقل میشی حالا با ازدواج یا به تنهایی 

تو باید ی روز مادر شی انقدر به بچت عشق بدی تا این عشق ادامه پیداکنه و نسل ها تغیر کنن

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2706