2737
2734
عنوان

تعبیر خواب اعدام

100 بازدید | 8 پست

تعبیرش چیه

خودم اعدام نمیشدم بقیع میشدن

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
تغییروتحولی توزندگیت رخ میده پایان روزای سختته

شما تعبیر خواب بلدید؟

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاحدودی خودمم هرخوابی ببینم بعدی مدت  تعبیرمیشه

اهان خوبه

موفق_باشی_عزیزم#  

مرسی

من خوابم مثل اعدام بود ولی اعدام نبود

۳ نفرو بسته بودن دست و پاهاشون رو مثل اعدام جلوشونم انگار غذا بود اویزون بودن  توی پل اصلی شهز همجاهم قرمز بود

مرسی من خوابم مثل اعدام بود ولی اعدام نبود ۳ نفرو بسته بودن دست و پاهاشون رو مثل اعدام جلوشونم انگ ...

ایشالاخیره گلم نگران نباش. 

تنش هایی توزندگیت داری ک ایشالاب امیدخدانجات پیدامیکنی

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
2738
ایشالاخیره گلم نگران نباش.  تنش هایی توزندگیت داری ک ایشالاب امیدخدانجات پیدامیکنی

اوکی مرسی عزیزم