2752
2734
عنوان

مادرشوهرم فوت شده😔

454 بازدید | 26 پست

دلم خیلی گرفته ۲۰ روزی میشه فوت کرد شوهرم اصلا حال و احوالش درس نشد با اینکه برادرش زود ر‌وحیش رو به دست اورد حرف میزنه با بچم بازی میکنه با زنش میره بیرون

ولی شوهرم نه لام تا کام حرفی نمیزنه یا همش سرش تو گوشیه یا قرآن میخونه یا نماز

منم دیگه خرف کم اوردم نمیدونم دیگه چی بش بگم که سر صحبت باز بشه خیلی ساکت و اروم شده حس میکنم قلبم از جا داره کنده میشه شوهرمو خیلی دوس دارم تا حالا نیدم اینطوری نسبت بهم سرد رفتار کنه 

کاش زمان زودتر بگذره شرایط خیلی سختی دارم یه بچه یه ساله دارم و ۳ماهه باردارم میره سرکار بهتره باش حرف میزنم تلفنی برمیگرده خونه خیلی اروم میشه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا کمکم کن 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیخیال باش اهمیت نده 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

عزیزممم خدا رحمتش کنه

بهش حق بده زمان میبره تا درست بشه 

من فکر اینکه یروز مامانم نباشه باعث میشه کل روز گریه کنم 

فکر میکنم اگه مامانم خدایی نکرده یروز بمیره منم نابود میشم و اون آدم سابق نمیشم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

این کابوس منم هست چون شوهرم خیلی مادرشو دوست داره 

فقط بهش زمان بده 

کاری به کارش نداشته باش بزار ازین بحران عبور کنه

چه دارویی باید تجویز کرد برای ملتی كه گدايی را قناعت می‌نامند و زندگی در نکبت را صبر می‌دانند و با تبسمی بر لب اين حماقت را به گردن حكمت خدا می‌اندازند. گاندی
صبر کن زوده. عادیه طفلک. خدا صبرش بده

منم درکش میکنم پدرم پارسال که فوت کرد همین کارو میکرد روحیم رو به دست اوردم ولی من حس میکنم از پسش بر نمیام

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا کمکم کن 😔