2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پروفایلو خیلی خوبه من زدم.الان مبخوام برم جالپرو پلاس بزنم

جدی خوبه ؟ 

فشنگ پوست رو شفاف و روشن میکنه؟ 

بعد حجم هم میده به صورت ؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2731
ممنونم عزیزم.هر جلسه ۱۳۰۰

مبارکت باشع قشنگم

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
می‌گن اونا عالی هستن.من پروفایلو رو پرسیدم ۵۲۰۰ بود.ولی اونا نمی‌دونم توو کیفیت پوست تاثیر دارن یا ن ...

من پرسیدم ده تومان دومرحله هم باید تزریق بشه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
جدی خوبه ؟  فشنگ پوست رو شفاف و روشن میکنه؟  بعد حجم هم میده به صورت ؟

میدونی ابرسانی میکنه و کلاژن سازی دیگه. من پوستم خوب هست اما سنم داره بالا میره، رفتم که شل نشه، اگه مثلا لک یا مشگل دبگه ای داشته باشه فکر نکنم برطرف کنه

عکس قبلش هم میذاشتی تغییرشو ببینیم

عزبزم راستی چرا مجدد پروفایلو نمیزنی یعنی جالپرو بهتر هست ؟

2740
میدونی ابرسانی میکنه و کلاژن سازی دیگه. من پوستم خوب هست اما سنم داره بالا میره، رفتم که شل نشه، اگه ...

من شنیدم شفاف ‌‌روشن هم میکنه 

2706