2737
2734

هرکی دعوتمون نکرد نمیزاره بریم 

اگه جایی مهمونی یا مراسم عقد و عروسی باشه من بدترین حال دنیا را دارم میگه من نمیام تو هم نمیخواد بری حالم خیلیییی بدهه نمیدونم چیکار کنم توروخدا یکی یه راه حل درست بگه من دیگه نمیدونم چیکار کنم😭😭😭

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای بابا صحبت کن اگه گوش نکرد کم محلی کن شاید راضی شد راضی نشد قهر کن نهایت تنها برو با خانواده ات 

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  
2740

دعوتت نکردن ؟؟؟

یا دعوتت کردن؟؟

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  
2706