2733
2734
عنوان

وای بازم درگیرشدم

150 بازدید | 11 پست

هرررر دفه این بچه مریض میشه منم درگیر میکنه. یه هفته بود مریض شد الانم منو گرفت.ازاحتقان بینی و گلودرد از خاب پاشدم. چه خاکی تو سرم کنم.منم یه بیمار آسمی☹

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا

بوخور نعنا و اکالیپتوس بده و مایعات فراوون بخور حتی اگه میتونی ی سرم ۷الی هم بزنی ک ویروی دفع شه سریع

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیدونم چقدر مذهبی هستید ولی یه نماز از امام جواد سفارش شده دو رکعته و یه دعا آخرش داره به اسم نماز اول ماه قمری . سعی کنید هر ماه بخونید از بیماری ها و بلاهای زیادی جلوگیری میکنه فوق العاده ست و قربانی خروس یا مرغ اول ماه قمری. این سفارش ائمه هست. برای من و خیلی ها کارساز بوده.

برا گلو درد قرقره آب نمک و زردچوبه آب رو آتیشه بخور نعنا هم خوبه برا آسم هم خوبه

الان پاشدم آب نمک قرقره کردم یه کم راه بینیم باز شد

نمیدونم چقدر مذهبی هستید ولی یه نماز از امام جواد سفارش شده دو رکعته و یه دعا آخرش داره به اسم نماز ...

خواهر کار من یکی از دعا و نماز گذشته.بدجور درگیرم  در طول سال که درگیرم این ۳ماه زمستون با عذاااب میگذرونم 

2740
خواهر کار من یکی از دعا و نماز گذشته.بدجور درگیرم  در طول سال که درگیرم این ۳ماه زمستون با عذاا ...

میدونم عزیزم چی میگی. ما هم با بچه ها هرماه مریض بودیم برای من معجزه است این قربانی و نماز‌ در هرحال ان شاءالله حالتون بهتر بشه. دمنوش های سرماخوردگی مثل آویشن پنیرک پونه بخورید خیلی خوبه ضد عفونت هست . و ویتامین سی حتما مصرف کنید.