2737
2739

سلام خانوما خواهش میکنم دکتر خوب برای تیک عصبی بچه ها بهم معرفی کنید دخترمن 8 سالشه هرروز داره بیشتر میشه تیکش پیموزاید 4 میخوره از دکترش اصلا راضی نیستم اصلا کنترل که نشده هیچ بیشتر هم شده یه دکترکه راضی هستید معرفی کنید بهم 

٨ ماه پيش دكتر روانپزشك بردم هالوپريدول داد روزي ١/٤ عوارض دارو رو كه ديدم ترسيدم و ندادم نميدو ...

اکثر داروهای افسردگی مثل سرترالین اگه چند سال بخوری باید تا آخر عمر بخوری ولی سرترالین برای معده هم خوبه کلا  داروی خوبیه

ساکن تهران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما خواهش میکنم دکتر خوب برای تیک عصبی بچه ها بهم معرفی کنید دخترمن 8 سالشه هرروز داره بیشتر ...

دکتر اعصاب خوب دکتر هادی بدر...... کارش خوبه تلفن مطب021_88526707

ادرس..سهروردی شمالی خیابان خرمشهر... خیابان عربعلی(نوبخت) نرسیده به ابتدای حقانی پلاک 76طبقه دوم واحد 4

ساکن تهران
2728
سلام .من تازه وارد این سایت شدم و امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه.پسر ۹ ساله ای دارم که ۴ ساله درگی ...

دکتر خوب دکتر هادی بدر دکتر خوبی هستش

آدرس در اینترنت هست

ساکن تهران
2738
سلام عزیزم.بعد از یک سال مصرف دارو و بدتر شدن تیکها    دارو رو به کمک یک روانشناس قطع کردم ...

عزیزم یعنی دارو هیچ کمکی به بهتر شدنش نکرد؟ چه دارویی میدادی بهش؟ و اینکه شما نوار مغز و ام آر آی هم رفتین؟ 

عزیزم یعنی دارو هیچ کمکی به بهتر شدنش نکرد؟ چه دارویی میدادی بهش؟ و اینکه شما نوار مغز و ام آر آی هم ...

عزیزم اصلا تاثیری نداشت هیچ بدترش هم کرد.دارو غقط یم ماه اول اثر داشت.پیموزاید بی پریدن هالوپریدول فلوکستین

نوار مغز داد با توجه به ابنکه تیک زیاد میزد نوارش بد نبود ولی ام ار ای گفت لازم نیست

سلام عزیزم پسر شما خوب شد؟ 

سلام عزیزم مشکل لکنتش خدارو شکر خوب شده بردمش گفتار درمانی از هفته ای دو جلسه رسیده به ماهی یک جلسه تیکش هم خیلی بهتر بود دارو رو قطع کرد دکترش، دوباره تیکش شروع شد دوباره مصرف دارو رو شروع کردیم تا حدود خیلی زیادی کنترل شده 

2706