2733
2734
عنوان

میخوایم داداشمو زن بدیم

1017 بازدید | 72 پست

دوستان ما اصفهانی هستیم و داداشم قصد ازدواج داره تحصیل کرده هم هست ولی نمیدونیم از کجا باید شروع کنیم مالیم اوکیه فقط نمیدونیم باید از کجا شزوع کنیم خودش میگه من هیچ کسو در نظر ندارم بعد ماهم بلد نیستیم از فامیل هم زن نمیخواد اصلا .فقط ی زن قرتی و خیلی خشگل میخواد ک وضعیت مالیشونم خوب باشه و بالاخره اخلاق و چیزای دیگم هس دیگه  ب نظرتون ما از چ طریقی براش کسیو پیدا کنیم ؟ همچین مشخصاتی ک این اقا میخواد ما اصلا سراغ نداریم .

میگیم باید بسازن یا خودت باید پیدا کنی ما اخه بلد نیستیم میگه من نمیتونم راستش خیلی کم رو ا اصلا نمیتونه خودش با کسی دوست شه و اینا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

😂الهی 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

تو در و همسایه کسی نیست

سعی کنید دختری انتخاب کنید که حداقل یه آشنایی کوچیک با خانوادش داشته باشید

الان ریسک ازدواج رفته بالا دختر و پسر سالم انگشت شمار پیدا میشه

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2706