2737
2734
عنوان

میخوایم داداشمو زن بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رفته یه دختر ۱۹ ساله براش انتخاب کرده داداشم میگه سنش کم

اه بگو دلت واسه دختره نمیسوزه عجبا خیلی ببخشید ولی مامان شما از اون نادر شوهر سخت هاست

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍
اه بگو دلت واسه دختره نمیسوزه عجبا خیلی ببخشید ولی مامان شما از اون نادر شوهر سخت هاست

نه بابا مهربون  

مادر دختره تا گفتیم همش بحث میکشه میگه نمیخوایین بیاین دخترم راضی چندبار با خواهرم زنگ زده که کی میاید 

ببعیم بع بع
2738
رفته یه دختر ۱۹ ساله براش انتخاب کرده داداشم میگه سنش کم

عزیزم متاسفانه وقتی خیلی مته به خشخاش گذاشته بشه آخرشم چیزی که میخوان رو پیدا نمیکنن 

تو فامیل دیدم که میگم

خانومه خواستگاری کل دخترای شهر رفته بود و رو همه یه ایرادی میذاشت آخرشم یه عروسی گرفت که ما همه مشتاق بودیم ببینیم این آخرش کیو گرفته وقتی دختره رو دیدیم همینطور به هم نگاه میکردیم یه دختر فوق العاده معمولی از یه خونواده خیلی معمولی

نه بابا مهربون   مادر دختره تا گفتیم همش بحث میکشه میگه نمیخوایین بیاین دخترم راضی چندبار با خ ...

میدونی اخه الان شاید راضی باشه فردا که رفتن سر خونه زندگیشون دختره دلش تفریح میخواد بعد داداش شما حوصله اش نمیکشه یکم سن هم معیار خیلی مهمی هستش من خواستگار ۳۵ ساله مو حواب رد دادم چون از خودم ۱۲ سال بزرگ بود چند ماه بعدش ازدواج کردم همسرم از خودم ۶ سال بزرگتره و راضیم خدا رو شکر انشا الله میرا میشه خوشبخت میشن نگران نباش قسمته همه چی 

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍