2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها،مردی هم که زنشو میزنه،ممکنه خیلی تحت فشار باشه و نتونه خودشو کنترل کنه و راحت بزنه چه توجیهی

من که نگفتم کاره عروسه درست و خوب بود که فقط وقتی کسی عصبانی باشه به مکان و.. توجه نمیکنه و گرنه زدنش که اشتباه بود 

2731

چون همش اینجا پلاسه تاپیک زدم شاید ببینه چون بازم شوهر انترش خونه ی مامانمه اینسری اگر بخواد بره در خونمون یجوری جرش میدم که نتونن بدوزنش از داداشم بدم میاد هیچ علاقه ای به طلاقش نداریم برداره شوهرشو گم شه مامانم فقط میترسه داداشم بلایی سر خودش بیاره وگرنه قبلا نشون داده کیه زنگ زده به مامانم گفته من زندگیم رو میخوام دیگه نمیام خونتون اخه دیوس تو خودت هر روز پامیشی میای مامانم توی حریص پول دوست که برا تیغ زدن میای رو میخواد چیکار

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
حرفت درسته زدن اونم توی کوچه هیچ توجیهی نداره  منم تایید نمیکنم فقط میگم چی شده بوده

درسته گلم

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
هر کسی کتک میزنه فقط باید بدیش به پلیس و پرونده براش تشکیل بدی....تا بشه سابقه دار و از این شکرا دیگ ...

دقیقا اینسری همینه 

موندم مامانم چیکار کرده که حقش اینه مادر شوهرش رو مثل گل نگهداشت تو فامیل همه رو سرش قسم میخورن این چه سرنوشتیه فقط این نیست از هیچ کجا شانس نیاورده

2738