2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من شاغلم دوتا پسر دارم. کلاس ششم و چهار ساله هرروز ساعت 6 پسرمو بیدار میکنم و صبحانه میدم.میفرستم با سرویس مدرسه  شروع میکنم ناز میکشم تا دومی بیدار بشه دستشویی بره و... اونم کیفشو آماده میکنم میبرم مهد. خودم رانندگی میکنم. بعدش میرم سرکار تا ساعت 2  بزرگه خودش می‌ره خونه. کوچیکه هم که خودم از مهد تحویل میگیرم. مشکل اصلی مریضی های مهد هستش. البته من خودم دیدم خانم های خانه دار اطرافم بچه هاشون بیشتر از من مریض میشن. 

زندگی تاس خوب آوردن نیست. تاس بد را خوب بازی کردن است

خواهرم معلم بود بچشو می گذاشت مهد..می گفت یه رو رفتم بیارمش پی پی کرده نشستنش همون طوری خشک شده بود به پای بچه..ناهارشم ندادن..تا ساعت پنج عصر که اونجا بوده...

اگه می تونی پرستار بگیر...تا سه سالگیش که اصلا مهد نگذار

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
من شاغلم دوتا پسر دارم. کلاس ششم و چهار ساله هرروز ساعت 6 پسرمو بیدار میکنم و صبحانه میدم.میفرستم با ...

من دختر بزرگم مدرسه ست همیشه از مدرسه مریض میشه و دوتا کوچولو ها رو هم که تو خونن مریض می‌کنه

2738
خواهرم معلم بود بچشو می گذاشت مهد..می گفت یه رو رفتم بیارمش پی پی کرده نشستنش همون طوری خشک شده بود ...

مشکل اصلی من اینه که نمیتونم پرستار بگیرم چون بعضیا صبح ها همسرم خونه ست،تا حالا هر چی فرصت شغلی داشتم و از دست دادم حیفم میاد

میشه بگی چرا؟شرابط گرفتن پرستار ندارم 

میتونی توی مهد براش پرستار خصوصی بگیری.در ضمن شما وقتی میذاری مهد باید شش دنگ باشی دقت کن به رفتارشان و تذکر بده. مهد دوربین داره اگه لازم شد میتونی بگی فیلم‌نشونت بدن

زندگی تاس خوب آوردن نیست. تاس بد را خوب بازی کردن است
مشکل اصلی من اینه که نمیتونم پرستار بگیرم چون بعضیا صبح ها همسرم خونه ست،تا حالا هر چی فرصت شغلی داش ...

چند سالشه بچت...

ببین منم پسرم دو سالشه...ولی امسال ازمون اموزش پرورش شرکت نکردم چون دیدم هیچ کسو ندارم نکه داره برام

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
میتونی توی مهد براش پرستار خصوصی بگیری.در ضمن شما وقتی میذاری مهد باید شش دنگ باشی دقت کن به رفتارشا ...

اصلا فکرشو نمی‌کردم مهدا اینجوری باشن،آخه خیلیا رو دیدم خونه دارن ولی بچه هاشون رو میذارن مهد

2706