2733
2739
عنوان

موکل یا جن؟

59 بازدید | 3 پست

اگ تاپیک قبلیمو خونده باشید میفهمید ک چ اتفاقی افتاد برم همونکه مشکلات زندگیم باعث شد برم تحقیق کنم و دیدم علایم جن هست یا جن عاشق یا موکل  ک اومدم تست کنم ی اتفاق عجیب افتاد ک گفتم توهم هست..

تاامشب که داشتم با گوشی ور میرفتم و توی گروه داشتم میگفتم چ اتفاقی برام افتاده درحین تعریف از حال کلی صدا اومد گفتم مامان؟ داداش؟ جواب نیومد گفتم داداشمه میخاد اذیت کنه 

بعدش ‌‌..

یکی از پسرای توگروه گف جن عاشق چیه بیا بامن اوکی شو تا ببینی چیزی نیس کسی جلوت نمیگیره

یهو ی صدا مث کوبیدن دسته طی اهننی ب دیوار حال ک میرسیذ ب اتاقم خورد گفتم داداشمه چیزی نگفتم ترسیدم ذکر یا علی یا علی گفتم چون شنیدم دورشون میکنه همین ک داشتم ذکر میگفتم و جواب اون یارو میدادم یهو چنان ضدای اون چیزه ب دیوارخورد نزدیک بود امگار خورده باشه دراتاقم ترسیدم دستمو روصورتم گذاشتم بدنمم زیر پتو ترسیده بودم خیلی شروع کردم رگباری ذکر گفتن یربع ۲۰ دیقه شد ک اصلا ذکرو ول نکردم و از شدت عرف و گرما داشتم دیگ بیهوش میشدم زیرپتو و تپش قلب هی تودلم گفتم یکی پاشه بره دسشویی یکی بیدارشه یکی یکاری کنه من جرات کنم پاشم چراغو بزنم تاحالم بد شد و نتونستم ذکر بگم و واقعا داشتم ازحال میرفتم صدای پدرم اومد پاشدم سریع لامپو زدم حالم زدم یهو بابام گف اب برام بیار گفتم باشه گفتم چیشدع گف ی خاب خیلی بد دیدم پریدم..

اون لحظه توذهنم اومد موکل نگهبان هستن ینی اینکاروکرد ک من پاشم و حالم بد نشه؟ یا اتفاقی بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731