2737
2734
عنوان

مشاوره میخوام ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 16 پست
سلام رز ابی جان کار جدیدت چیه؟ با همین شغلت مرتبطه یا باید یه قسمت دیگه کار کنی؟ اگه بری یه قسمت دیگه مگه نباید اموزش ببینی دوباره؟ خوب اگه نیازی به اموزش نداره و شرایطش یکیه و حقوقش خوبه خوب چرا قبول نکنی ؟ من شنیدم به این راحتیا کار گیر نمیارن و یا تو مصاحبه رد میشن... بعدم اگه به اون خانوم بگی شاید به فکر استخدام یه نفر دیگه بیفته چون میترسه دیگه داره یه نیروش رو از دست میده
از این تکرار ساعتها از این بیهوده بودنها از این بی تاب ماندنها از این تردیدها...... نیرنگها پریشانم دلم پرواز میخواهد
رزابی جان کاش در مورد شغل پرستاری مینوشتی یه بار دیگه هم ازت پرسیدم جواب ندادی . بخدا من چند ساله تو فکر رفتنم به این نتیجه رسیدم از طریق کار برم ولی یکی پرستار پیدا نگردم در مورد اونور اطلاعات دقیق داشته باشه .شرکتای مهاجرتی که میگن زبان بخون کار برا پرستاری راحت پیدا میشه ولی از چند نفر شنیدم کارای خیلی سطح پایین میدن به ما خارجیا. فعلا شروع کردم به المانی خوندن ولی اصلا نمیدونم این همه وقت میزارم بهم ویزا میدن یا نه کار میتونم پیدا کنم یا نه؟؟ چون من متاهل هستم خیلی نمیتونم ریسک کنم کاش یخورده در مورد شرایط کاری پرستارا و منزلت اجتماعی که اونجا دارن مینوشتی تو ایران که خیلی دید بدی دارن و من اصلا حس خوبی ندارم که پرستارم .. حقوقشون چطوره؟ خواهش میکنم جواب بده یا دوستانی که اونور هستن بلاخره بیمارستان رفتن و شرایط رو دیدن اگه اطلاعی دارین از شرایط پرستاری ممنون میشم بگین
از این تکرار ساعتها از این بیهوده بودنها از این بی تاب ماندنها از این تردیدها...... نیرنگها پریشانم دلم پرواز میخواهد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷