2737
2734
عنوان

مشاوره میخوام ازتون

151 بازدید | 16 پست
سلام بچه ها! نمیدونم از کجا شروع کنم. من پرستارم و مقیم سوید. توی بخش اعتیاد و سم زدایی کار میکنم. حجم کاریمون اخیرا خیلی زیاد شده بود بطوریکه توی خونه خیلی عصبی و پرخاشگر شده بودم. شوهرم بهم گفت اینجوری نمیشه و باید به فکر یه کار جدید باشی. ناگفته نماند که رییسم هم یه خانوم ایرانیه که با هم میونه خوبی داریم ولی هر موقع بهش گله میکنیم که کارمون زیاده و نیرو استخدام کن به گوشش نمیره و حاضر نیست قبول کنه. تا اینکه با پرس و جو از همکارای قدیمی یه جایی رو پیدا کردم که همه خیلی تعریفشو میکنن. خودشون آگهی نداده بودن ولی من شانسمو امتحان کردم و براشون میل دادم.
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
خوب؟
‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
فردای همونروز که براش میل دادم بهم زنگ زد و ازم خواست برم برای مصاحبه. امروز مصاحبه داشتم. ازم خوشش اومد و باحقوق درخواستیم هم موافقت کرد به یک ضرب. فقط شرط گذاشت که باید هز چه سریعتر از کار قبلیم استعفا بدم و اونجا شروع کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هنوز توی شوکم. من اصلا امادگیشو ندارم که به رییسم اطلاع بدم. خانومه گفت باید همین فردا باهاش حرف بزنی و قرارداد اتمام کارتو امضا کنی. بدجور گیر کردم. از یه طرف حال روحی خودم. از یه طرف رودر بایستی با خانوم ایرانی. میدونم برای تابستون که همه میرن مرخصی خیلی کمبود پرسنل داره. شما بودین چکار میکردین؟/
2740
میدونم اصلا انتظارشو نداره من بخوام تموم کنم. میاد که شوکه بشه. از بس شرایط کاریش سخته و پر استرسه میدونم نمیتونه کسیو پیدا کنه ولی دلم براش میسوزه. من همیشه توی این شرایط کم میارم. ولی دوست دارم کمکم کنین بگین چی بگم که نتونه قانعم کنه و نگهم داره برای تابستون. میدونم بعضی وقتا اینقدر احمق میشم که بعید نیس اصلا بتونه راضیم کنه که بمونم
عزیزم شما باید مثل هر آدم دیگه ای منافع خودت برات ارجحیت داشته باشه وقتی از هر نظر اونجا برات بهتره پس با اعتماد بنفس کامل البته با احترام زیاد برو باهاش صحبت کن حتما درک میکنه
نابود شد ،کسی که ارزش خود رو ندانست.  حضرت علی( ع)
خوب معلومه شرایط روحیم ولی مسیله اینه که روزی که اینجا قرارداد پایان کارو امضا میکنی تا سه ماه باید همونجا کار کنی تا صاحب کار بتونه نیرو پیدا و جایگزین کنه. موندم جحوری هر روز باهاش چشم توی چشم بشم اونوقت
2706