2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم اسکرین شات پیام

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزدی که روش ؟؟؟؟؟؟ نزنیا پیامای دادگاه به سیمکارتت میاد و از سامانه ابلاغ میاد برات و خیلی راحت میتونی بری کافی نت بگی ابلاغیه هات چک کنه هرچند مطمئنم الکیه اما اگه استرس داری میتونی اینکارو کنی رو هیچ لینکی نباید بزنی اصلا کلاهبرداریه تمام حسابات خالی میکنن چندین نفرو دیدم که میگم 

2742
اره زدم ولی یک چیزی میخواس نصب نشد رو گوشیم اما کد ملیو شماره تلفنمو زدم‌واااای

ای خدا چرا همچین کاری کردی واقعا نمیدونی پست اصلا ابلاغیه نمیاره الان ابلاغیها الکترونیکی هست همشون اصلا نداریم حضوری یه درصد حضوریم باشه مامور میاره نه پست اصلا اونا لینک ندارن ابلاغیه دادگاهم بیاد یه درصد باید بری توخوده سامانه ابلاغیه الکترونیک باز کنیشون ببینی . 

نزدی که روش ؟؟؟؟؟؟ نزنیا پیامای دادگاه به سیمکارتت میاد و از سامانه ابلاغ میاد برات و خیلی راحت میتو ...

من رفتم تو لینک فقط یک چیزی میخواس نصب بشه که رو گوشیم‌نصب نشد اما قبلش شماره تلفنمو کدملیمو وارد کردپ بازم جای نگراتیه؟

پسرم زندگیم👶همسرم دنیام💑
ای خدا چرا همچین کاری کردی واقعا نمیدونی پست اصلا ابلاغیه نمیاره الان ابلاغیها الکترونیکی هست همشون ...

الان چی میشه؟؟؟؟خدایا چقد من سادم آخه ای خدا

پسرم زندگیم👶همسرم دنیام💑
2738
برنامش نصب نشد ممکنه بازم کلاهبرداری کنن

چندروز پیش برا دایی من همینا اومد فقط لینک باز کرد کاری نکرد حسابش خالی شد 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
نه نکردم مطمئنی؟

نه عزیزم اصلا مطمئن نباش چندین نفری من دیدم حسابشون خالی کردن اصلا هیچ اطلاعاتی وارد نکرده بودن فقط روی لینک زده بودن حساباشون خالی شده بود رفته بودن فتا دعواام کرده بودن که جز بانک کی به اطلاعات ما دسترسی داره طرف دادو بیداد کرده بود انداخته بودنش بازداشت بدبختو. اونم نه یه نفر چندین نفر بودن اینجور استانای جنوبیم بودن . 

الان چی میشه؟؟؟؟خدایا چقد من سادم آخه ای خدا

واقعا سادگی کردی عزیزم فقط امیدوارم هیچی نشه و اونقدری قوی نباشن که بتونن حسابت خالی کنن اونایی من دیدم فقط زده بودن رو لینک طرف میگفت زیر چنددقیقه حسابم خالی شد اونم بانکای مختلف 

2706