2737
2739
عنوان

ختنه نوزاد

208 بازدید | 21 پست

خانمایی که نوزاد پسر داشتین بیاین بگین کی ختنش کردین؟ چقد اذیت شد ؟ چطوری ارومش کردین

من نمیدونم چیکار کنم کی ببرمش؟

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

پسرم روز ششم فقط جیش اول درد داشت سریع خوب شد اصلاا نفهمید خیلییییی خیلییی راضیم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم روز ششم فقط جیش اول درد داشت سریع خوب شد اصلاا نفهمید خیلییییی خیلییی راضیم

عه پس منم ببرم الان ۷ روزشه

2731
پسرم رو ۲۲ روزگی بردم تازه دکتر میگفت کاش زودتر میاوروین اذیت نشد فقط جیش اولش گریه کرد بعدش راحت ب ...

حلقه براش گذاشت

چقد طول کشید بیفته

اگر همون اوایل چن روزگی ببری بهتری چون نمیتپنه تکون بخوره و بغلطه و چیزی هم متوجه نمیشه

اره درسته دارم عزممو جزم میکنم ببینم فردا میبرم

من هردو تا پسرم روتو بیست روزگی بردم جیش اول درد داره بعد دیگه تمومه ولی سعی کن قبل چهل ببری ریسک سرطان پروستات رو تو بزرگ سالی کم میکنه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2740

۵۰ روزش بود فقط اون لحظه اونم بخاط  اینکه پیشش نبودیم و گرفته بودنش ترسید گریه کرد بغلش کردم اروم شد وقتی جیش کرد یکم گریه کرد و تموم .متاسفانه با اینکه چرب میکردم ولی الان چسبندگی داره میخوام ببرم دکتر باز کنه که دردش میاد

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
من هردو تا پسرم روتو بیست روزگی بردم جیش اول درد داره بعد دیگه تمومه ولی سعی کن قبل چهل ببری ریسک سر ...

اره منم هی دارم با خودم میگم زودتر ببرمش

عه پس منم ببرم الان ۷ روزشه

به نظر من بهترین کاری که میتونی براش بکنی همین الان ختنه کنی بعد میفهمی چقدر خوبه هر چی بزرگتر بشن هم دلت نمیاد هم میترسن

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
۵۰ روزش بود فقط اون لحظه اونم بخاط  اینکه پیشش نبودیم و گرفته بودنش ترسید گریه کرد بغلش کردم ار ...

چرا چسبندگی گرفته؟؟

دکتر گفت چرب کنید؟

اره منم هی دارم با خودم میگم زودتر ببرمش

هرچه زودتر ببری بهتره مال پسرای من تو ماه صفر دنیا اومدن برای اینکه تموم شه بیست روز صبر کردم اگه بالای چهار کیلو هست ببر

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
حلقه براش گذاشت چقد طول کشید بیفته

اره حلقه گذاشت فکر کنم ۵ یا ۶ روز گذشت تا بیفته، البته گل پسرم الان ۸ سالشه، پارسال خواهرشوهرم پسرش رو به روش لیزری ختنه کرده بودن راجع به اون روش هم تحقیق کن

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2706