2737
2734
عنوان

ختنه نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 21 پست

بیست ویک روزش بود یه روز بهدش بخیش افتاد تا پنج روز هم کاملا خوب شد

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا چسبندگی گرفته؟؟ دکتر گفت چرب کنید؟

نه هیچی نگفت اشناها میگفتن باید پماد ا د بزنی معمولا میچسبه من خیلی مراقبت کردم ولی فایده نداشت پوست الت میچسبه حلقه کلاهک یعنی حلقه کلاهک میره زیر پوست باید  بادست بکشی چرب کنی نچسبه که چسبید

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱

نگران نباش ازش قول نساز ببین اگه پسرت وزنش خوبه شیر میخوره زودتر ببرش هر چی زودتر ببری بهتره من پسرم وزنش کم بود زردی داشت گذاشتم اخر ماه دوم بردمش که هم وزن گرفته بود هم زردی رفع شده بود خیلیم راضی بودم اصلا اذیتم نکرد موقع ختنه هم یه کوچولو گریه کرد تمام

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2742
به نظر من بهترین کاری که میتونی براش بکنی همین الان ختنه کنی بعد میفهمی چقدر خوبه هر چی بزرگتر بشن ه ...

اره درسته عزیزم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
اره حلقه گذاشت فکر کنم ۵ یا ۶ روز گذشت تا بیفته، البته گل پسرم الان ۸ سالشه، پارسال خواهرشوهرم پسرش ...

ممنون گلی

خدا حفظش کنه

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود