2733
2739

دوس روز پیش ی لکه دیدم رنگش قرمز بودبازندیدم تا دیشب دوباره دیدم پریودمم عقب افتاده فقط لک میبینم تا حالاسابقه نداشته این جوری بشم ازدکترزنان متنفرم 😭😭دوست ندارم برم چکارکنم

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

من ۷روز عقب انداختم هنه علایم پریودی دارم ولی نمیشم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبر کن پریود میشی فقط استرس نکش که  پریودی رو عقب میندازه

واقعا میاد یکم رازیانه با تخم شوید دم کردم خوردم میگن تاثیرداره

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2731
من ۷روز عقب انداختم هنه علایم پریودی دارم ولی نمیشم

من تاحالا سابقه نداشته دفعه اوله لکه بینی اون زمان ک دخارخونه بودم گاهی عقب میفتادولی بعدزایمان مرتب شدم الان ۹سال نمیدنم چ کوفتی عفونت هم راستی داشتم این ما سوزش شدید دا وخوردم خوب شدم ازاون نیست

من تاحالا سابقه نداشته دفعه اوله لکه بینی اون زمان ک دخارخونه بودم گاهی عقب میفتادولی بعدزایمان مرتب ...

احتمال داره .چای دارچینی بخور ماه قبل برام تاثیر داشت

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
واقعا میاد یکم رازیانه با تخم شوید دم کردم خوردم میگن تاثیرداره

واقعا میاد فقط استرس نده اروم باش ...

هیچی نیست ..

دانشجو رشته روانشناسی / سفالگر و نقاش / اندکی علم علوم غریبه / کتابخوان و عاشق فیلم💚🌱