2733
2734
عنوان

اگه دخترخالتون ازشوهرتون سیگاربخاد

7172 بازدید | 170 پست

یاباتیشرت شلوارکنارش بشینه ناراحت میشین یانه یامثلا ی روز اونجا بودیم دخترخالم گفت تنهام اینجا بخابین ماهم رفتیم اتاق بخابیم یهوساعت۱۲خابم برد بلندشدم دیدم شوهرم رفته بهش سیگارداده برقام خاموش بود اعصابم گ..و.ه شد دادزدم شوهرم گفت ازم سیگارخاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرکاری و جنجالی بنظر میاد 

باز قراره بیان بیفتن بجون هم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

خب اره

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

چرا ب شما نگفت براش ببرین چرا باید ب. اون بگه صمیمی هستین؟

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 
به نظرم ذهنت مریضه

ذهن تو مریضه که میخوای اینو عادی سازی کنی 

کلا هم یه هفته است عضو شدی 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706