2733
2734
عنوان

این حجم از سیگار

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 22 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مشکل از شما نیست از پدر مادراست چند روز پیش ی دختر ۱۱ ۱۲ ساله بین ۴تا نره خر ساعت ۹شب تت خیابون سیگا ...

عزیزم راحت قضاوت نکن بچه بزرگ کردن خیلی سخت تر از این حرف هاست یکی میگه باید بچع رو آزاد بذاری تا عقده ای بار نیاد اون یکی یه چیزی میگه الان مگه جلوی جوون هارو میشه گرف ولی ۱۱ ۱۲ سال خیلی زوده واسه دختر محیط های غریبه

اگر سیگار بد بود این سریال های خانگی دایم تبلیغش رو نمیکرد  بکش خواهر

واقعا نمیفهمم این سریال خانگی و سینمایی ها چرا ع.ن سیگارو در اوردن زرت و زرت سیگار من حالم بد میشه یه جوری هگ با حس میدن تو زهرماری رو خدا لعنت کنه سی.است کثیفی پشتشه معلومه

عزیزم راحت قضاوت نکن بچه بزرگ کردن خیلی سخت تر از این حرف هاست یکی میگه باید بچع رو آزاد بذاری تا عق ...

گلم قضاوت نکن چیه بچه ۱۰ساله چرا باید ۱۰شب بیرون باشه؟؟؟وقتی صلاحیت ندارن‌بچه بزرگ کنن چرا میارن؟ک اخر یا معتاد شه یا فراری شه یا‌خودفروش شه و ....

شمع باشی یا نباشی🕯...من همان پروانه ام🦋...تو سر عقل آمدی...من همان دیوانه ام:)🤍🌻