2737
2739
عنوان

این حجم از سیگار

297 بازدید | 22 پست

یعنی تقریبا دست تمام دختر و پسرای نوجوون سیگاره چه بالای شهر چه پایین شهر به قول خواهرم شاید واقعا ما داریم اشتباه می کنیم و باید سیگار کشید 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

سبک زندگی غربی خیلی مد شده

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکل از شما نیست از پدر مادراست چند روز پیش ی دختر ۱۱ ۱۲ ساله بین ۴تا نره خر ساعت ۹شب تت خیابون سیگار دستش بود

اون پدر مادر بی شرف نمیگن این بچه ما کجاست اخه

شمع باشی یا نباشی🕯...من همان پروانه ام🦋...تو سر عقل آمدی...من همان دیوانه ام:)🤍🌻
چ ربطی داره ک شما اشتباه کنیدو باید سیگار کشید یه حرفایی میزنیدا به من چه رو یاد بگیرید 

واقعا به من چه داره انقدر بی تفاوت دیگه نمیشه دا ن خودشونو نابود می کنن 

2740
بله دیگه متاسفانه مد شده چهارنفرم که اهلش نیستن دست رفیقاشون میبینن جوگیر میشن فک میکنن با سیگار کشی ...

چه بگم که واقعا نمیشه حرف هم زد میگن ضد.....

بعضی وقتا تو بعضی هواها می طلبه خدایی😅

محرکهای دوپامین که تغییر کنه نتیجه ش میشه لذتجویی از سیگار

مشکل از شما نیست از پدر مادراست چند روز پیش ی دختر ۱۱ ۱۲ ساله بین ۴تا نره خر ساعت ۹شب تت خیابون سیگا ...

پدرو مادر بیشرفش سرش یه جای دیگه گرمه 

و البته بعضیاشون درمونده شدن ،اونم از اشتباه خودشونه ها ولی دیگه قابل کنترل نیست برا بعضی والدین

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
و این محرک ها به صورت طبیعی در افراد متفاوته یکی بااهنگ حس خوب میگیره یکی نه  یکی با طبیعت حال ...

نه دیگه تو مگه باشگاه نمیری عضلاتت تقویت میشه اینم مثل همونه سخته  ولی نتیجه ش میشه فکر قوی