2733
2739

قبلش هزار تا امضا و رضایت نامه میگیرن که نتونی شکایت کنی 🥲عمل زیبایی بوده؟

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسرم روز دوشنبه عمل کرده کلیه شو دکتر اصلی که همیشه عمل می کردن مسافرت بوده و یه دکتر سی و خورده ای ساله اومده عمل کرده همسر من از ساعت چهارو نیم تا دوازده طول داده .چون سخت بوده خودشم اومده گفته .بعد دوروز دوباره شکم همسر منو باز کرده تا خطا روجبران کنه . که معلوم نیست چه غلطی کرده .حالا هر کدوم یه دلیل میارن 

✔️ خبرنگار 
2738
نمیتونی قبل عمل ازت امضا میگیرن پس براچی ....فقط مشکل جدی پزشکی پیش بیاد خود کادر پزشکی دست بکار میش ...

خودشون کمیسیون گذاشتن فکر کنم رییس بیمارستان همشهریسه

✔️ خبرنگار 
تهران عمل کرده یه بیمارستانی هم هست که نمیشه شکایت کرد آخه

چرا نمیشه شکایت کرد برو پیش رئیس بیمارستان با دعوا برو آبروشون ببر بعد هم برو نظام پزشکی شکایت دکترش کن بگو وقتی بلد نیست چرت انجام میده 

البته بیمارستان اگه دولتی بوده همین بیمارستان دولتی بیشتر دانشجو تا دکتر

چرا نمیشه شکایت کرد برو پیش رئیس بیمارستان با دعوا برو آبروشون ببر بعد هم برو نظام پزشکی شکایت دکترش ...

بله دولتی بوده .استاد دانشگاه هست .همونجا .ولی بی تجربه .سی و خورده ای سال.آشنای رییس بیمارستانه .خدا لعنتش کنه

✔️ خبرنگار 
بله دولتی بوده .استاد دانشگاه هست .همونجا .ولی بی تجربه .سی و خورده ای سال.آشنای رییس بیمارستانه .خد ...

کلن اونا که طرف پزشک خودشون میگیرن چه فامیل باشه چه غریبه ولی شما نترس برو شکایت کن حتی رئیس بیمارستانم باید جواب پس بده فقط باید پیگیر باشی و زبون داشته باشی

الان حال همسرت چطوره خوبه چرا عمل کلیه کرده 

بیمارستان امام خمینی نبوده 

اصولا اینجور مسایل ارجاع میدن به پزشکی قانونی و از اونجایی که همکار هستن خیلی به ندرت میان پزشکی رو ببرن زیر سوال و میگن مشکل از بیمار بوده نه کم کاری یا خطای پزشک و میگن خودتون رضایت نامه قبل عمل رو امضا کردید و عواقبش پذیرفتین البته این فکر کنم فقط مختص ایران هستش

2706