2737
2739
عنوان

نیروی کمکی خونه

116 بازدید | 9 پست

سلام خانوما

من یه خانمی از یه گروهی که مخصوص نیازمندی های شهر بود پیدا کردم، گفتم بیاد کمکم برای کارای خونه. بعد صحبت کردم هفتگی بیاد.

دو بار اومده. خیلی خانم مهربون و خوش برخوردی هست. راضی هم هستم از کارش.

بعد حالا میگم نکنه اشتباه کردم این خانم رو نمی شناسم گفتم هفتگی بیاد. شاید از شرکت ها بگیرم بهتره.

اصلا هم دلم نمیاد باهاش قرار گذاشتم بگم نیا. اون بنده خدا هم نیازمند هست به این کار.

ولی به هرحال برای خونه زندگی خودمم جانب احتیاط رو باید رعایت کنم.

البته همسرم خونه ست وقتی این خانم میاد، تنها نیستم.

نمی‌دونم چی کارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرت که خونه هست .

یه مدت بیاد اگر خوب بود که هیچ اگر خوب نبود ردش کن بره .

من از شرکت پین ورک گرفتم اول خوب بود بعد بد قول شد میگفت میام نمیومد و کلی اذیت میکرد .گفتم دیگه نیاد 

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2731

من حقیقتا اعتماد نمیکنم باز شماهمه جوانب را در نظر بگیرید 

من کار نیروهای شرکت ها هم پسندم نشد 

دیگه به دوستان سپردم برام خانمی موجه زرنگ پیدا کردند 

و سفته گرفتم و...

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2738
سفته چطوری یعنی؟

قراداد میبندین که ماهانه یک وجه مشخص  دستمزدشون هست 

شما مثلا شش ماه از ایشون درخواست کار دارین 

همون مقدر یا بیشتر ازشون سفته میگیرین 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍