2733
2734

تا حالا خودم رنگ نکردم اما می‌خوام امتحان کنم میشه بگید چیکار کنم دقیقا و چ شماره ای بزنم؟

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ رنگی میخوای بزنی؟؟؟

اگه دکلره بخوای سخت میشه یکم

ولی دکوکرم بگیر 

خطرش کمتر از دکلره هست 

موهاتو تا پایه ۶یا ۷ نهایتا میرسونه 

بعدش میتونی یه رنگ شکلاتی دودی ۷ بزنی روش 

با مکث ۳۰ دقیقه ای 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
منم میخواستم همینکار و کنم. تا حالا رنگ نزدم. موهامم تا کمرم بلنده. آیا میتونم مثل حنا رنگ بزنم؟؟حتم ...

مسواکم نداری؟؟؟

شاخه شاخه موهاتو جدا کن از دوطرف و بعد رنگ بزن

پشت سرت رو باید بدی یکی برات رنگ کنه 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
با شونه پلاستیکی بزن. با دست بمال تیکه تیکه رو بعد شونه بکش

ممنون از راهنمایی تون. من زیاد سفیدی نداره موهام ولی بازم بخاطرهمونا میخوام رنگ کنم. رنگ موهای خودم مشکی هست. مشکی پر کلاغی نیست. به نظرتون چه رنگی بخرم. اکسیدان 9 درصد هم دارم. خوبه یا اکسیدان دیگه ای بخرم. سفیدی هامم خیلی سخت رنگ میگیرن

چ رنگی میخوای بزنی؟؟؟ اگه دکلره بخوای سخت میشه یکم ولی دکوکرم بگیر  خطرش کمتر از دکلره هست&n ...

نمی‌دونم تا حالا دکلره نکردم

منم میخواستم همینکار و کنم. تا حالا رنگ نزدم. موهامم تا کمرم بلنده. آیا میتونم مثل حنا رنگ بزنم؟؟حتم ...

یه فامیلا ما بود همیشه مثل حنا رنگ میزاشت ب سرش

ممنون از راهنمایی تون. من زیاد سفیدی نداره موهام ولی بازم بخاطرهمونا میخوام رنگ کنم. رنگ موهای خودم ...

واس پوشش سفیدی رنگ ۶ اکسترا بخر.

با طلایی ۶

و اکسیدان ۶.

میزان رنگ و اکسیدان برابر باشه.

از جلو شروع کن ب رنگ کردن و ۴۵ مین بمونه