2737
2739

تا حالا خودم رنگ نکردم اما می‌خوام امتحان کنم میشه بگید چیکار کنم دقیقا و چ شماره ای بزنم؟

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

زیتونی ۶ با دودی ۷ بگیر با اکسیدان ۶.

ریشه هاتو ۲۰ دقیقه اخر رنگ کن.

خرمایی در میاد و قرمزی نداره.

اگ میخوای یکم ب قرمزی بزنه طببعی ۶ با شکلاتی ۶ بزن

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ رنگی میخوای بزنی؟؟؟

اگه دکلره بخوای سخت میشه یکم

ولی دکوکرم بگیر 

خطرش کمتر از دکلره هست 

موهاتو تا پایه ۶یا ۷ نهایتا میرسونه 

بعدش میتونی یه رنگ شکلاتی دودی ۷ بزنی روش 

با مکث ۳۰ دقیقه ای 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2731
منم میخواستم همینکار و کنم. تا حالا رنگ نزدم. موهامم تا کمرم بلنده. آیا میتونم مثل حنا رنگ بزنم؟؟حتم ...

با شونه پلاستیکی بزن.

با دست بمال تیکه تیکه رو بعد شونه بکش

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
منم میخواستم همینکار و کنم. تا حالا رنگ نزدم. موهامم تا کمرم بلنده. آیا میتونم مثل حنا رنگ بزنم؟؟حتم ...

مسواکم نداری؟؟؟

شاخه شاخه موهاتو جدا کن از دوطرف و بعد رنگ بزن

پشت سرت رو باید بدی یکی برات رنگ کنه 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
با شونه پلاستیکی بزن. با دست بمال تیکه تیکه رو بعد شونه بکش

ممنون از راهنمایی تون. من زیاد سفیدی نداره موهام ولی بازم بخاطرهمونا میخوام رنگ کنم. رنگ موهای خودم مشکی هست. مشکی پر کلاغی نیست. به نظرتون چه رنگی بخرم. اکسیدان 9 درصد هم دارم. خوبه یا اکسیدان دیگه ای بخرم. سفیدی هامم خیلی سخت رنگ میگیرن

2740
چ رنگی میخوای بزنی؟؟؟ اگه دکلره بخوای سخت میشه یکم ولی دکوکرم بگیر  خطرش کمتر از دکلره هست&n ...

نمی‌دونم تا حالا دکلره نکردم

یه فامیلا ما بود همیشه مثل حنا رنگ میزاشت ب سرش

ممنون از راهنمایی تون. من زیاد سفیدی نداره موهام ولی بازم بخاطرهمونا میخوام رنگ کنم. رنگ موهای خودم ...

واس پوشش سفیدی رنگ ۶ اکسترا بخر.

با طلایی ۶

و اکسیدان ۶.

میزان رنگ و اکسیدان برابر باشه.

از جلو شروع کن ب رنگ کردن و ۴۵ مین بمونه

2706