2737
2739

بچه ها یکی از اشناها شغلش نونوایی با پدرش کارمکنه.تقریبا هشت ساله ازدواج کرده.دوسه سالل بعد ازدواج خونه خرید.بعد تاچندوقت پیش باغ خرید.الانم ی مغازع ی میلیاردی خریده.یدونم ماشین .زنشم هروز ی لباس هروز ی عمل.مگ میشه با نونوایی.ایناچجوری پول جمع مکنن اخه.ما باحقوقی ده تومن تاالان تواین سه چهارسال ۱۵۰میلیون پول پیش داریم.حالا ولخرجی نمکنیم.کم مخوریم کم مپوشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیاطی و آرایشگری هم خیلی درآمد داره من روستا هستم ی لباس بلند ساحلی نیمه اماده میخوام بدوزم گفت ۶۵۰ گفتم با ۶۵۰ میرم آماده اش رو میگیرم😂

مرا با حقیقت بیازار. اما هرگز با دروغ، آرامم نکن!  
2740

دوست منم شوهرش دو تا نونوایی داره الان ماشاا... داره خونه دوبلکس میسازه قبلا ماشینشون پراید بود الان پارس دارن 

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 

اره مثل اینکه ،اینجا تو  تاپیک شغل و درامد خانمی گفت شوهرش نانواست درامدش  را که به صورت تقریبی گفت خیلی تعجب کرده بودم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706