2737
2734
عنوان

احتمال بارداری زوری

385 بازدید | 21 پست

سلام

من دو روز پیش با یک جراح که آشنا شده بودم رفتم دیت و اون ادم کثیف میخواست باهام رابطه زوری برقرار کنه 

دخول کرد دردناک

اما چون من واژینوس دارم یعنی ترس از رابطه و دخول نتونست ارض*بشه و بیخیالم شد  از دستش در رفتم. الان میترسم بابت همون باردار شده باشم راهکار پیشگیری میتونید بگید این دو روز از شوک حتی ب ذهنم نرسید ال دی میخوردم و این آدم ازش چون متنفرم اصلا دلم نمیخاد اتفاق بیوفته چون حتی اگ بچه باشه این گردن نمیگیره بی صفت

ببین همین الان دو تا اورژانسی بخور دوتا اورژانسیم دو روز دیگه بخور

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دیر شده برای قرص خوردن 

دمنوش بخور 

ببخشید ارضا ک نشده 

با پیشتاب هم احتمال بارداری ضعیفه اما هیچ نیست

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

چرا راهکار قرص میدین ؟

وقتی منی نبوده اسپرمی نبوده حاملگیش چیه دیگه

طرف صد ساله اقدامه نمیشه

با هیچی ایشون میخواد باردار بشع؟

عزیزم حامله نمیشی

ولی برو شکایت کن بخاطر کارش

روز میشه این شب،باز میشه این در....
2740
چرا راهکار قرص میدین ؟ وقتی منی نبوده اسپرمی نبوده حاملگیش چیه دیگه طرف صد ساله اقدامه نمیشه با ه ...

عزیزم میترسم بعدا یه بلایی سرم بیاره اگ شکایت کنم دشمنی کنه 

چرا راهکار قرص میدین ؟ وقتی منی نبوده اسپرمی نبوده حاملگیش چیه دیگه طرف صد ساله اقدامه نمیشه با ه ...

بدبختی همینه 

اونی که میخاد یا ده بار اقدام نمیشه

اونی که نمیخاد بند به یه پیشاب

اینا آدمن😊تو فرشته باش 👼
ببین همین الان دو تا اورژانسی بخور دوتا اورژانسیم دو روز دیگه بخور

دوتا شو باهم بخورم ؟ حساسیت زا نباشه چند ساعت یه بار بخورم با امروز شده دو روز ک گذشته دیر نیست؟ 

جرم داره بعنوان تجاوز اگه بگیرنش شلاق یا زندان داره کاری نمیکنه دیگه 

ولی اگ برم هیچ نشونه ای ازش نیست دیگ تو بدنم و دیر شده فقط میخوام بدبختی بدتری سرم نیاد حامله باشم

2706