2733
2739

یه گوشی از یه دختره اشناهاشون خرید بعد یه لحظه گوشی دست من بود دیدم دختره هیچ اطلاعاتش پاک نکرده گفتم چراپاک نکرده گفت  دختره گفته صبرکنید ببینم همه توگوشی جدیدم رفته خبرمیدم ک فلش کنید 

خلاصه یه لحظه اپلیکیشن اسنپ چتش باز کردم دیدم پرعکسای لختهههه هنگ کردم سریع خارج شدم 

حرفیم نزدم ک نامزدم کنجکاو نشه بره ببینه 

گذشت تاعصر نامزدم دیدم گفتم پاک کردی گفت ن هنو گفتم یعنی فلانی دوس پسر داره گفت اره وخندید گفتم از کجافهمیدی گفت کشف کردم توپیاماش چشم خورد گفتم باز کن ببینم پسره عکس نداره گفت چون برنامه تو دوتا گوشیه نمیشه یهو وارد میشیم میزنه انلاین درصورتی ک اون انلاین نیس(میخواستم ببینم گوشی زیرورو کرده یان)

بعد گفت شب خوبه برم توبرنامه هاش ببینم عکسی چیزی ازشون نیس ومیخندید منظورش +۱۷بود گفتم مگه ما عکس داریم ک بقیه داشته باشن گفت بلههه فک کردی بقیه مثل توان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گفت شب میبینم اگه بود اسکرین میگیرم نشونت میدم  منم انداختم تومسخره ک حالا باهم ببینیم  وبرنامه چت دختره باز کرد بادوس پسرش پررررررررر بود از ناجور ک من گفتم الکیه اینااینترنتیه باز برد بالا وکلی ... نشون داد 

2738

بعدم به من گفت تو تا۲۵ سالگی سیبیل داشتی فک کردی همه مثل توان اینا دارن عشق میکنن ن تویی ک بعد یه سال هنو خجالت میکشی ذهنت پوسیدس میگن دوران نامزدی شیرینه بعد تو چی 

بااین افکارت ومن واقعا موندم چی جوابش بدم 

یکی از ترسام از شوهر کردن همینه

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
2706