2737
2734
میخوام ماشین ظرفشویی بخرن 14نفره الجی . چون دستم اگزما شدید داره و دوتا بچه کوچک هم دارم. یعنی ماشین ظرفشویی اینقدری به درد میخوره که دیگه لازم نباشه خودن ظرف بشورم؟؟؟
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
من دارم. هرروز ازش استفاده میکنم. به جز قاشق چوبی و تخته چوبی همه ظروف را باهاش میشورم. اصلا بدون این نمیشه. منم اگزما دارم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهشا زود جواب بدین شوهرم که بیاد قراره بریم بخریم البته من هنوز مرددم نمیدونم به دردم میخوره یا نه. کسی هم اطرافمون نداره که ازش بپرسم. چشم امیدم به شماست هرکی داره نظرشو بگه
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
2728
من یه ماه پیش خریدم ١٤ نفره بوش واقعا عاشقشم عالیه واقعا تحول بزرگی تو زندگیم بود واقعا نمیدونم چرا تا الان به فکرم نرسیده بود که بخرم واقعا راحت شدم از ظرف شستن
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
پارمیداجون دیگه خودت اصلا ظرف نمیشوری مال شما چندنفره است؟؟
2740
حتما بخر غیر از اینکه برای دستهات خوبه برای محیط زیستم عالیه مصرف آب کم میشه
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
منم ال جی 14 نفره دارم دورو وری هامم الجی دارن عالیه هرکی میگه خوب نیست نداره استفاده نکرده علاوه بر اینکه خودت راحتی مهموناتم راحتن... نمک قرص و جلادهنده کلا بشه 100 تومن که من الان 2 ساله هنوز دارم مجدد نخریدم هربار شستن میشه 500 تا تک تومن عالیه الجی هم الان از 2.5 تا 4 تونن داره بخار شو و یو وی هم نداشت مهم نیست چون برا من نداره کریستالام خط نیوفتاده
نمیشه هر مشکلی رو با تکون دادن مدرک تحصیلی بطرفش و خوندن وِرد حل کرد امروز اگه ارزش مدرک تحصیلی 5 باشه ارزش تجربه 95 است. پس تا میتونید تجربه کسب کنید.
اگه از ظرف شستن راحت بشم خیلی عالیه. بچه دومم 22فروردین به دنیا میاد انشاالله
2706