2737
2739
عنوان

ریزش مو تو 19 سالگی

77 بازدید | 9 پست

من 3 بار دکتر رفتم هر کدوم ی چیز داد هیچ تاثیری نداشت الان میگه پوست سرت چربه من شامپو کلیر استفاده میکنم اینو ادامه بدم بهتره یا میگن تاید بزن بهتره نمی‌دونم چی بزنم اگه چیزی میدونید نتیجه داده ک خوب باشه دارم دیوونه میشم بخدا

من که 18 سالمه موهام مثل کسایی که شیمی درمانی کردن دسته دسته میریزه 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تاید نزن

یه ازمایش هورمونی بده

روغن تراپی موهاتو شروع کن

یه ماسک موی خوب بگیر

شونه ات هم حتما چوبی باشه

استرس هم نگیر استرس بدتر ریزش مو رو زیاد میکنه

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐
2740
روغن تراپی چیه واس پوست سر چرب🤔

به نوع پوست ربطی نداره که من خودمم پوست سرم چربه ولی بهترین بود برام برای کنترل ریزش مو

چند ساعت از قبل از حموم روغن رزماری میزنی به ریشه مو

ارگان رو هم ساقه ی مو

بعد سرت رو با یه پارچه ای چیزی میبندی تا وقتی رفتی حموم

اونموقع دو دست تمیز سرتو میشوری 

هر ده روز یه بار باید روغن تراپی انجام بدی

هر یک روز در میون یا دو روز در میونم میری حموم

تو مانند رگه‌های نور که از بین درختان می‌تابند، کافی و زیبایی...نه آنقدر تاریک نه آنقدر سوزان* مشکل من: نه میتوانم دنیا را آن طور که هست بپذیرم و نه میتوانم دنیا را عوض کنم...**هرچیزی که بیشتر توی دنیا راجع بهش صحبت میشه، کمتر وجود داره**🖤💫🪐