2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
سلام  

سلام شبتون خوش

اول یه آشنایی بدم 😅 تو سفرتون اتاقی باهام تماس تصویری گرفتین😍

راستش من دبگه تقریبا ۳۲ سالمه واقعا شغل درست حسابی ندارم

فعلا دارم دیپلمم میگیرم اگه بشه تو دوره ی کمک پرستاری شرکت کنم

به نطرت همبن کا رو کنم یا یه شاخه آرایشگری برم

سنمم طوری نیس که دیگه هزینه کنم و باز به جایی  نرسم

به نظر شما که باز دنیا دیده ترین چیکار کنم

به حالت سر در گممم البته افسردگی دارم که تا الان باعث شده از همه چی عقب بمونم

....
سلام شبتون خوش اول یه آشنایی بدم 😅 تو سفرتون اتاقی باهام تماس تصویری گرفتین😍 راستش من دبگه تقریب ...

ای جاااااان

شما همون دخمل لپ تپل خندان هستید که یه نی نی گولو هم کنارتون بود

من تحسین میکنم که دنبال رشد هستید

بله با بالا رفتن سن فرصت ها کمی سخت میشن

رشد و تغییر کمی سخت میشن

قرار نیست به جایی برسی 

قراره تا جایی که میتونی فعال باشی

دیپلم رو بگیر 

ولی برلی ادامه ببین اول استعداد و علاقه خودت چیه

دوما بازار کار آینده هر کدوم از اینا رو توی شهرت بسنج 

سرمایه اولیه وارد کار شدن

ریسک ها

سختی های کار 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ممنونم ❤️ پس فعلا تا خرداد انشالله دیپلم بگیرم  

منتظر خبرهای خوش ات هستم

2738