2737
2734
عنوان

روزهای بدون ارایش

289 بازدید | 24 پست

سلام عزیزان

من دوستی دارم که این دختر ماههههههه. اصلا یک چیزی میگم یک چیزی میشنوین

اما جدا از اخلاقش، هیچ ارایشی نداره.

تنها کرم ضد افتاب بیرنگ میزنه

از نظر چهره هم بگم خیلی خیلی معمولی. نه زشت نه زیبا. اما از وقتی که به حاطر یک کلاس مشترک بیشتر با همیم، منم تصمیم گرفتم روزهایی بدون هیچ ارایشی باشم.

اوایل برام سخت بود. اما الان که به چهره خانم های بدون ارایش نگاه میکنم، میبینم که چقدر زیبان. انگار همون طبیعت واقعی انسان رو میشه دید.

بله درسته یک روزی هم دلم میخواد کلی ارایش کنم اما من دیگه بنده لوازم ارایش نیستم و در صورت استفاده نکردن، احساس بدی ندارم.

مثلا امروز تنها و تنها خط چشم کشیدم. روزهای دیگه همینم نیست.

شما بیاین بگین که از چه لوازم ارایشی برای خیابون و خرید و دانشگاه و سرکار استفاده میکنین؟ اگه بخواین استفاده نکنین میتونین؟؟

به قول حافظ که میگه

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود

ز هر چه هست و نیست آزاد است

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من هیچی هیچی استفاده نمیکنم 

اون همیشه 

چهرم هم خیلی معمولی اصلا خوشگل نیستم 

شاید بعضیا بگن به خودش نمی‌رسه که مهم نیست برام 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

خوبه که به ارایش کردن وابسته نباشی چون وقتی دسترسی نداشته باشی اعتماد به نفست ب شدت میاد پایین من ی مدت از یه کرم سفیدکننده استفاده میکردم وقتای ک نمیزدم حس میکردم پوستم بده اما الان ترکش کردم بیشتر از پوستم رضایت دارم

همه این سختیام بخاطر اعتماد زیادی بود ک داشتم پشیمون نیستم ولی امیدوارم ناامید نشم 
پوستت خوبه آرایش نکن یعنی کرم پودر نزن پوستت خراب میشه.خط چشم بدون دنباله و ی رژ

اگه یک روز نخوای همین خط چشم و رژ رو بزنی و بری دانشگاه یا سرکار یا مهمونی، میتونی؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2740

وقتی خط چشم کشیدی یعنی بی ارایش نبودی کمی داشتی من خودم نمیتونم بدون آرایش باشم اصلا کمی رو دارم حتما مثلا ارایش کمم رژ و ضد آفتاب و ریمل 

ارایش زیاد رژ گونه... سایه.. رژلب... خط چشم... گلیتر

بجز مهمونی ها در بقیه موارد ، واقعا هیچیه هیچی استفاده نمیکنم اگر خیییلی بخوام ارایش کنم یه رژ فقط

افرین

جدی میگم

از بعد مذهبی اصلا نمیگم ها. از وابسته نبودن و غدم کنترل میگم.

میگن برای مردن، اون جایی سخته که باید از تعلقاتمون رها بشیم. بهتره خودمون دونه دونه از تعلقات رها بشیم تا خدا مجبورمون کنه  

من هیچی هیچی استفاده نمیکنم  اون همیشه  چهرم هم خیلی معمولی اصلا خوشگل نیستم  شاید ...

تو زیبایی

طبیعی هستی. طبیعت انسان همین شکلی هست

خوبه که به ارایش کردن وابسته نباشی چون وقتی دسترسی نداشته باشی اعتماد به نفست ب شدت میاد پایین من ی ...

ذقیقا همینه

حالا یک وقتی دلت خواست بزن ها. اما خودت رو با لوازم ارایش تعریف نکن

اگه یک روز نخوای همین خط چشم و رژ رو بزنی و بری دانشگاه یا سرکار یا مهمونی، میتونی؟

نه .من مهمونی خونه جاریم و خواهر شوهر میرم به خودم میرسم ولی کم میزنم طبیعی ب نظر بیاد.مژه هام بلند و پر و مشکی هست.ابروهامم همینطور.ولی پوستم گندمی یکم لک داره کرم نزنم از خونه در نمیام.ولی وقتی سن کم باشه پوست شادابی خودشو داره کرم پودر اینا داغون میکنه.

2706