2752
2734
عنوان

برم خونه مادر شوهرم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 35 پست
چه رسم بدیه تا عروسی موندن خونه کسی بنظرم یا باید جدا باشن تا عروسی یا هم عقد و عروسی باهم باشه

نظرم منم همینه...

خب چکاریه زیر عقد موندن دیگه

همه کار بکنی فقط معطل یه مراسم عروسی باشی؟ درک نمیکنم

بابا جونم خواهرمم اومد پیشت خیلی مواظبش باش 🫂جون عزیز خودت تنهاش نزار ما که تلاشامون بی نتیجه موندو خدایی نبود که کمکمون کنه. اما تو مهربونی، تو پدری، تو بچه هاتو دوست داری بغلش کن تا جای درداش خوب بشه و آروم بگیره.... فقط دعا کن زودتر بیام پیشتون 🥀🥀
چه رسم بدیه تا عروسی موندن خونه کسی بنظرم یا باید جدا باشن تا عروسی یا هم عقد و عروسی باهم باشه

شمالیم 

اکثرا اینجا ها اینطوریه 

خوابیدن و خیلی چیزای دگ با همیم اما یا خونه خودمون یا خونه اونا تا جهاز.  عروسی کامل شه بریم سر زندگی خودمون

کاربری دست دو نفره دوستان 😊❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نظرم منم همینه... خب چکاریه زیر عقد موندن دیگه همه کار بکنی فقط معطل یه مراسم عروسی باشی؟ درک نمیک ...

خب باید خونمون رو بسازیم تا عروسی بگیریم 

خونه ساختن تو این دوره زمونه که به همین راحتی نیست ک

2731
نظرم منم همینه... خب چکاریه زیر عقد موندن دیگه همه کار بکنی فقط معطل یه مراسم عروسی باشی؟ درک نمیک ...

والا😑

ادم خجالت میکشه نر غول بره خونه کسی بمونه دخترشم جلو چشش ب....😑😑اصن ادم اب میشه میره تو زمین 

اگ برا هزینس باید بگم همون عقد و عروسی باهم گرفته بشه و برن همون خونه مادر پسر یا دختر تا خونه بخرن 

خب باید خونمون رو بسازیم تا عروسی بگیریم  خونه ساختن تو این دوره زمونه که به همین راحتی نیست ک

خوشبخت بشید عزیزم.

یه سوال چون رسمتونه و کنار اومدید ، آیا این وسط حرفی حدیثی پیش نمیاد؟ یارابطه دارید باهم با نه مقید هستید به بعداز عروسی

بابا جونم خواهرمم اومد پیشت خیلی مواظبش باش 🫂جون عزیز خودت تنهاش نزار ما که تلاشامون بی نتیجه موندو خدایی نبود که کمکمون کنه. اما تو مهربونی، تو پدری، تو بچه هاتو دوست داری بغلش کن تا جای درداش خوب بشه و آروم بگیره.... فقط دعا کن زودتر بیام پیشتون 🥀🥀
نمیخواد بشین درست و بخون بری که چی مثلا اونم اونجا مشغوله کار هست 

اونم خب غروب کارش تموم بشه میاد پیشم

چون مامانم میگف برو یکم اونجا پیشش بمون تا تموم شده 

دو دل شدم

گفتم بپرسم 

خوشبخت بشید عزیزم. یه سوال چون رسمتونه و کنار اومدید ، آیا این وسط حرفی حدیثی پیش نمیاد؟ یارابطه دا ...

فقط بخاطر رسم کنار نیومدیم 

خودمونم می‌خواستیم کنار هم باشیم 

نه عزیزم حرف و حدیث چرا ، اینجا هر کی عقد می‌کنه بعدش کلا پیش همن تا خونشون تکمیل شه و عروسی بگیرن 

جمله اخرتونو متوجه نشدم گلم 

اونم خب غروب کارش تموم بشه میاد پیشم چون مامانم میگف برو یکم اونجا پیشش بمون تا تموم شده  &nb ...

یخورده دوری خوبه بزار دلتنگت بشه نه اینکه عادی باشی یا هی جلو چشم هم باشید... بزار وقتی از سرکار برمیگرده بگه چقدر دلم واسش تنگ شده چندروزه ندیدمش برم پیشش... درسته رسمتونه اما همیشه در دسترس نباش به بهونه ای چند وقت یکبار نبینین همو ، مثلا همیندرسو امتحان، یا مثلا کارای دیگه رو بهونه کن... نظر من اینه 

اگه زیاد پیش هم موندین و باردار شدی چی؟بازم منتظر می مونین تا خونه بسازین تا همین دوراهی بچه هم به د ...

چند تا اطرافیا همین پیش اومده بود که تو عقد باردار شدن 

ولی خب سریع رفتن مستأجری 

ولی خودمو نمی‌دونم هنوز تو موقعیتش قرار نگرفتم😂

فقط بخاطر رسم کنار نیومدیم  خودمونم می‌خواستیم کنار هم باشیم  نه عزیزم حرف و حدیث چرا ، ...

وقتی پیش هم هستید همیشه رابطه هم دارید یا نه؟

2706