2733
2734
عنوان

برم خونه مادر شوهرم یا نه؟

504 بازدید | 35 پست

من و همسرم نامزدیم فعلا ، ولی خب رسمه بعد عقد کلا با هم میمونیم و میخوابیم چه خونه ما  چه خونه اونا 

الان هستم خونه خودم ، شوهرم ساعت ده یازده بیدار شد رفت خونه خودشون که به باباش تو یه سری کارای دستگاه و اینطور چیزا کمک کنه 

واسه ناهار هم زنگ زدم بیا ، گفت اصن وقت ندارم همینجا خونه خودمون یچیز میخورم ، تو بخور  ، من غروب کارم تموم میشه 

مامانم میگه یه سر برو خونشون، پیششون باش چون شوهرت اونجاس

چیکار کنم برم؟ درس هم دارم کلی ، فردا سه تا امتحان دارم

چیکار کنم برم یا نرم؟شب هم نمیتونم درس بخونم

کاربری دست دو نفره دوستان 😊❤️

😐😐😐😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بشین درستو بخون. آیه نازل نشده که تحت هر شرایطی رسومات رو بجا بیارید.

رفت و آمد کمترم بهتره

بابا جونم خواهرمم اومد پیشت خیلی مواظبش باش 🫂جون عزیز خودت تنهاش نزار ما که تلاشامون بی نتیجه موندو خدایی نبود که کمکمون کنه. اما تو مهربونی، تو پدری، تو بچه هاتو دوست داری بغلش کن تا جای درداش خوب بشه و آروم بگیره.... فقط دعا کن زودتر بیام پیشتون 🥀🥀
لازم نیس هرشب پیش هم باشین

تو شهر ما اینطوریه بعد عقد کلا پیش همن 

یجورایی زندگی مشترکشونو شروع میکنن و صبر میکنن جهاز و خونه و ک کامل شد میرن زندگیشونو تو خونه خودشون ادامه میدن

کاربری دست دو نفره دوستان 😊❤️
2706