2737
2734

بچه ها من مشهدم یه دکتر خوب برای دیسک کمر و کمر درد اگه کسی رفته لطفاً بگه خدا خیرتون بده

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب دیسک ربطی به دکتر نداره. برای دیسک باید اصلاح سبک زندگی. تغذیه. و گنجاندن دائمی ورزش روزمره.

خوب عزیز شوهرم دیسک داره خیلی هم مراعات می‌کنه و اینکه ورزش هارو انجام میده اما الان چندروزه خیلی درد داره نمیتونه تحمل کنه دنبال یه دکتر خوب میگردیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همسایه مون دیسک داشت چند ساله

گاهی میگیره بد جور

دکتر علیرضا رفعتی میرفت

چنا تا آمپول گرون قیمت پارسال بهش زد

خداروشکر از پارسال ندیدم بگیره کمرش

تحقیق کن اگ ب دردت خورد برو

خودم ندیدم دکترو ولی هرکی دیسک داره بهش معرفی میکنه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
همسایه مون دیسک داشت چند ساله گاهی میگیره بد جور دکتر علیرضا رفعتی میرفت چنا تا آمپول گرون قیمت پ ...

ممنون گلم میزنم تو گوگل ببینم پیداش میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسایه مون دیسک داشت چند ساله گاهی میگیره بد جور دکتر علیرضا رفعتی میرفت چنا تا آمپول گرون قیمت پ ...

زدم گوگل میگه شماره در شبکه موجود نمیباشد شما شماره شو ندارین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زدم گوگل میگه شماره در شبکه موجود نمیباشد شما شماره شو ندارین

نه عزیز ندارم

قبلا تو هاشمی نژاد هم بود

امروز رفتم واسه شما دیدم نیست

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2740

عزیز من الان زدم گوگل تو نوبت دات آی آر

شمارش بود زنگم زدم

گفتن هرروز عصر ۴ونیم۵ تا۷شب هستن به جز۵شنبه ها

نوبت هم تلفنی و حضوری دارن تلفنشم۰۵۱۳۸۴۴۷۲۰۵ بود

بازم سرچ کن اشتباه نشه

انشالله ک دکتر خوبی باشه و نتیجه خوب و عالی بگیرین و خدا براتون بهترین دکتر و بهترین دارو رو سر راهتون قرار بده

عزیز من الان زدم گوگل تو نوبت دات آی آر شمارش بود زنگم زدم گفتن هرروز عصر ۴ونیم۵ تا۷شب هستن به جز۵ ...

ممنون عزیزم خیلی زحمت کشیدی شرمندم کردی 🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم خیلی زحمت کشیدی شرمندم کردی 🌹

خواهش میکنم عزیزم

انشالله بهتر بشن