2737
2734

دیشب ناخنام که رفته بودن تو گوشتو افتادم به جونشون هر جوری بود کشیدم بیرون جوری که تا جند ساعت خون میومد انقد رفته بود داخل پوستم و کشیده بودمش بیرون

الان بیدار شدم میبینم پاهام درد وحشتناک دارن 😭

زخم هم شده که نمیتونم نگاه کنم ببینم یعنی باز برگشته رفته تو گوشت یا نه 

کلا تو خانوادمون ارثیه برگشتن ناخن پا تو گوشت پاهای مامانم هم همیشه خدا ناخنش تا خورده اصلا با چشم دیده میشه ناخنش همیشه خدا تو گوشتشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یا تو بلد نیستی ناخون بگیری یا من تاهالا ناخونم تو‌گوشت نرفته😐

بلدم ناخن بگیرم 

اتفاقا واقعا مهمونی و هر چی میشه دوستام اگه بخوان پدیکور کنن بیرون نمیرن میان من با گرفتن ناخن و لاک و این چیزا براشون کارو جمع کنم هیچکدوم هم ناخنشون تو گوشت نرفته 

نمیدونن چرا پام اینجوری شد 

اشکم داره در میاد

وقتی اینجوری میشه خوبه ک بری درمانگاه ی جراحی سرپایی کنن. 

اون قسمتو باز میکنن ناخنو میبرن و ریشه اون قسمتشم میسوزونن بعد دیگه اون گوشه ناخن رشد نمیکنه ک بیاد بره داخل گوشت

با بی حسی هم انجام میدن درد نمیکشی. 

همسرمن پارسال انجام داو و راحت شد. 

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون
2738
سرپایی ده دقیقه ی ربع بیشتر طول نمیکشه، من دوتا شصت پامو عمل کردم

ابنجامین یه نفر گفت ریشه رو میسوزنن دیگه اون طرف ناخن درنمیاد 

واقعیه ؟ یعنی ناخن نصف میشه ؟ 

ن ی کوچولو از ناخن رو ک داخل گوشت رفته رو در میارن، اصلا نمیسوزونن

الان با این درد باید پاشم بزنم بیرون 

میترسم اصلا جوراب پام کنم دیشب همه جا خونی و مالی شده 

نزدیک یک ساعت درگیر این بود که در بیارم این گوشتارو