2737
2734
عنوان

فکر میکردم اگه ناخنی که رفته تو گوشت پارو دربیارم درست میشه بدتر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چندباری حس کردم ناخونم رفته تو گوشت پام و درد می کنه با دست فشار میدادم حس میکردم دردش بیشتر میشه انگشتمو با دستم کشیدم گوشه اش باز بشه با ناخون گیر گرفتم هربار که درد می کرد خون هم نیومد دیگه اینطوری نشد

همسرم تازگی گفت شست پام درد می کنه فشار بده فکر میکرد از خستگی کار هست دیدم گوشه اش بادکرده فشار دادم گفتم دردش بیشتر میشه گفت آره گفتم حتما ناخونت رفته تو گوشتت باید بگیرم  اینطوری شدنی باید گوشه ناخوناتو بگیری واسه اونم مثله واسه خودم با ناخون گیر گرفتم خوب شد

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  
2731
من چندباری حس کردم ناخونم رفته تو گوشت پام و درد می کنه با دست فشار میدادم حس میکردم دردش بیشتر میشه ...

بابا من سوهان انداختم زیر ناخنم کشیدم اون تیکه که تو گوشت بود درومد یهو خون از جاش زد بیرون 

بعد دیشب احساس راحتی میکردم یعنی جز درد زخمه هیچی نداشتم گفتم خداروشکر درومد صبح بیدار شدم دیدم ای داد بیداد چقد درد میکنه

بابا من سوهان انداختم زیر ناخنم کشیدم اون تیکه که تو گوشت بود درومد یهو خون از جاش زد بیرون  ب ...

من شده سوهان بندازم فکرکنم ولی آروم یکم دادم بالا گرفتم 

یه مدت بگذره خوب میشه بیرون نرو که کفش نپوشی فعلا تا خوب بشه هر وقت حس کردی ناخونت درد می کنه گوشه هاشو بگیر که بیشتر فرو نره 

برای حل شدن بیشتر مشکلاتتون و بیشتر شدن اطلاعاتتون گوگل سرچ کنید ترفندهای زندگی  madaran مطالب من رو ذخیره و مطالعه کنید                                                                                                                    اگه ثبت نام نکردید دوست داشتید گوگل سرچ کنید madaran یا مادران ثبت نام کنید سایت خوبیه  
خیلی درد دارههه😭

ارع درک میکنم چون اونم درد از چشاش میزنه بیرون

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
2740
خب چرا عمل نمیکنه تا راحت شه منم همینجور بودم کلا پام عفونت کرده بود

تو بگو دکتر میره ک بخاد عمل کنه

اصن از دکتر بی زاره با دعوا میفرستمش بره

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
یعنی دیگه یه طرف ناخنم هیچوقت رشد نکنه ؟ 

اندازه همون 1 میلی متری ک میره داخل گوشتو میسوزونن بعد دوباره کنارش گوشت میگیره و کاملا عادی ب رشدش ادامه میده. 

همسرم الان از پارسال ک عمل کرد راحت شد. دیگه اون قسمت اضافی رشد نکرد ک بره داخل گوشت

بعد از ازدواج با یک فرد، باید همیشه یادتان باشد که ممکن است در زندگی با اشخاصی زیباتر از او رو به رو شوید. اما تعهد و مسئولیت پذیری یعنی چشم بستن بر هوا و هوس های بعدی و احترام گذاشتن به انتخابی که قبلا داشته اید. ▫️ بعد از ازدواج، ما دیگر حق داشتن رابطه های موازی نداریم و این بهایی است برای داشتن یک فرد دائم که به ما آرامش و امنیت می دهد و با او می توانیم یک زندگی را بسازیم و فرزند داشته باشیم، می پردازیم.▫️ بعد از ازدواج تمام زن های دنیا برای مردها میشوند انسان و نه زن، و برای خانم ها تمام مردهای دنیا میشوند انسان و نه مرد، تمام شد و رفت. اگه امضامو دوس داشتی اینو هم بخون