2737
2734
عنوان

گریه تو خواب نوزاد

97 بازدید | 18 پست

پسرم تو خواب یهو گریه میکنه شدید تر از گریه بیداری 

حس میکنم خواب بد میبینه ۲ماه و ۱۳ روزشه ۴ روز پیش ختنه کردیم حس میکنم از آمپولش ترسید

تعداد رای : 0
نظرسنجی
.
0
0%
.
0
0%

اخی عزیزم خب براش توضیح بده بگو برای اینکه خودت خوب بشی اینکارو کردین فک نکنه تنبیه شده 

برای اینکه پسرم 👶همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی🙏 🍼خدایا ب حق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید دلپیچه میگیره طفلی

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
اخی عزیزم خب براش توضیح بده بگو برای اینکه خودت خوب بشی اینکارو کردین فک نکنه تنبیه شده 

اونکه گوش نمیده ، فقط دهن شو باز می‌کنه گریه می‌کنه 🤧

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠

۲ماه و ۱۳ روزشه باباش میگه باید اینکارو میکردیم بزرگ میشدی مریض میشدی ولی بچس درد رو حس کرده حرف رو متوجه نمیشه

اونکه گوش نمیده ، فقط دهن شو باز می‌کنه گریه می‌کنه 🤧

خی وقتی که آرومه بهش بگو 

برای اینکه پسرم 👶همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی🙏 🍼خدایا ب حق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰
2738
۲ماه و ۱۳ روزشه باباش میگه باید اینکارو میکردیم بزرگ میشدی مریض میشدی ولی بچس درد رو حس کرده حرف رو ...

مگه برای ختنه بیهوش نکردن ؟؟

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
۲ماه و ۱۳ روزشه باباش میگه باید اینکارو میکردیم بزرگ میشدی مریض میشدی ولی بچس درد رو حس کرده حرف رو ...

شاید جای دیگ درد داره مثلا کولیک داره قطره دل درد بهش بده ی دفعه ای دل پیچه میگیره 

2706