2733
2739
عنوان

کیا سال ۹۷ ازمون نمونه دولتی دادن

67 بازدید | 14 پست

سال ۹۷ ازمون نمونه و تیزهوشان باهم بود، کیا سال ۹۷ ازمون دادن؟ سوالاش سخت بود؟ چون امسال هم سوالا یکی شده،نمونه و تیزهوشان باهم، میخام ببینم سوالا در چه حدی میشه؟

امتحان نمونه دولتی و تیزهوشان سال ما هم یکی بود اما نمی‌دونم چه سالی بود

نمی‌خوام ته دلتو خالی کنم اما خیلی خیلی سخت بود. ولی خب برای کسایی که خونده بودن خوب شد

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 

فکر کنم من همون سال بود ازمونم 

اره سخت بود 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امتحان نمونه دولتی و تیزهوشان سال ما هم یکی بود اما نمی‌دونم چه سالی بود نمی‌خوام ته دلتو خالی کنم ...

برای خودم نمیخام برای خاهرم میخاستم

کتاب تیزهوشان خیلی سبز رو داره میخونه با ۳۱ استان اونو همش رو بلد باشه به نظرت قبول میشه؟

2731
فکر کنم من همون سال بود ازمونم  اره سخت بود

به نظرت اگه یکی کتاب تست تیزهوشان خیلی سبز رو کامل بلد باشه میتونه قبول شه؟ رشته تجربی (بیشتر علوم رو بلد باشه)

به نظرت اگه یکی کتاب تست تیزهوشان خیلی سبز رو کامل بلد باشه میتونه قبول شه؟ رشته تجربی (بیشتر علوم ر ...

من خودم قلمچی بودم و همه کتابهای قلمچی رو داشتم قبول شدم 

خیلی سبز رو نخوندم نمی‌دونم 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
من خودم قلمچی بودم و همه کتابهای قلمچی رو داشتم قبول شدم  خیلی سبز رو نخوندم نمی‌دونم

خواهر من قلمچی نمیره ولی تست هاشو از تو اینترنت در میاره میزنه،، کاش قبول بشه

شما راضی اید از این مدارس؟

برای خودم نمیخام برای خاهرم میخاستم کتاب تیزهوشان خیلی سبز رو داره میخونه با ۳۱ استان اونو همش رو ب ...

۳۱ استان خوبه

من خودم کتابای درسی رو خوب می‌خوندم در کنار مدرسه تست از کتابای خیلی سبز میزدم

کتاب استعداد تحلیلی خیلی سبز رو هر روز کار میکردم

و از شروع امتحانات ترم ۲. کتاب ۳۱ استانو شروع کردم و قبول شدم. 

بنظرم کتابای مدرسه رو خوب کار کنه و چند آزمون جامع قلمچیو شرکت کنه خوبه

2740
خواهر من قلمچی نمیره ولی تست هاشو از تو اینترنت در میاره میزنه،، کاش قبول بشه شما راضی اید از این م ...

من دیگه دانشجوام 

من شخصا نه زیاد راضی نبودم

مگه برای نمونه دولتی هم سوال هوش میاد؟

مگه نمیگین امسال باهمن؟ 

وقتی ازمونشون مثل ما مشترک باشه بله میاد. ۱۵ سوال بود که اول آزمون تو دفترچه سوال جدا ازمون گرفتن

مگه نمیگین امسال باهمن؟  وقتی ازمونشون مثل ما مشترک باشه بله میاد. ۱۵ سوال بود که اول آزمون تو ...

برای تیزهوشان ۵۰ درصد هوش بود ۵۰ درصد درس های کتاب

ولی نمونه ۵۰ درصد معدل ۵۰ درصد سوالای کتاب

من با مشاور تحصیلی ها صحبت کرده بودم گفته بودن احتمالا هوش برای نمونه نباشه و سوالای تحصیلی یکی باشه

برای تیزهوشان ۵۰ درصد هوش بود ۵۰ درصد درس های کتاب ولی نمونه ۵۰ درصد معدل ۵۰ درصد سوالای کتاب من ب ...

من از شیوه آزمون جدید اطلاعی ندارم  برای ما فرق داشت

کسایی که معدل  بالای ۱۹  داشتن میتونستن فرم ثبت نام تیزو پر کنن. کسایی هم که بالای ۱۷ بودن نمونه دولتی. 

به همون مشاور گوش بدین عزیزم 

2706