2752
2734
عنوان

راهنمای سفر به دبی

84 بازدید | 14 پست

من اولین بار قصد دارم برم دبی میشه راهنمایی کنید کدوم آژانس برای رزرو تور بهتره و کلا هتل کدوم خوبه اونجا تفریحاتش چیه هر چی راجع به سفر به دبی میدونید بهم بگید 

منم ببر بیمعرفت

دده جونی از من به شمو تجربه نصیحت اصن حرررررف الکی ولی نیگا بکن رابطه ای که توش ای پسرو بهت کم محلی می‌کنه یا بی توجهی می‌کنه یا زنگ نمیزنه یا پیام نمی‌ده ای رابطو دیگه تاریخ انقضاش سر اومده هی خودت کوچیک نکن برو سراغش بیگیر او اُزگل هم سیت چسی بیاد جواب نده ارزش خودت بدون خودت تمومش کن اصن نمیخاد بری بگی خدافظ همی که تو هم پیامش ندیا خود به خود تموم میشه 🤙🏻😏 یه مدت ناراحت باشی عذاب بکشی صدددد شرف داره تا یه عمر بعدن ای گوزو آقا سیت پوز بیگیره 🤣ها دده جونی از ای رابطه های سمی بیوووو بیرون ❤️😘 بیشتر ای کامنتایی که گذاشتم همش بز بز کو کو بودن😪😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سایت ل س ت سکند،بزن تور دبی همه ی اژانس ها رو میاره.هتل های زیادی هم داره.ببین کدوم رو دوست داری و نظراتش رو بخون.اینو بدون که خیلیی گرون هست دبی.باید فرت فرت پول خرج کنی.فکر نکن هتل منطقه دور بگیری با تاکسی راحت میتونی اینور اونور بری که خیلی تاکسی ها گرون میشه.ویزا داره که ۵تومن به پول ما میشه.هتل های سه ستاره و‌چهارستاره و پنج ستاره هم علاوه بر هزینه مالیات هم باید بدی.قبل از اینکه بری هم تورهای گشت و شهری رو از سایت بریم دبی انتخاب کن و باهاشون هماهنگ کن(قیمت های مناسب تری رو میدن)

کار خوبه خدا درست کنه💫
سایت ل س ت سکند،بزن تور دبی همه ی اژانس ها رو میاره.هتل های زیادی هم داره.ببین کدوم رو دوست داری و ن ...

عزیزم ممنون از راهنماییت خیلی خیلی گرون یعنی برای هر نفر تفریح بخوای کنی چقدر هزینه حدودی میشه و اینکه اصلا چیز عجیب غریبی اونجا داره؟؟

عزیزم ممنون از راهنماییت خیلی خیلی گرون یعنی برای هر نفر تفریح بخوای کنی چقدر هزینه حدودی میشه و این ...

من یک نفر بودم واسه سفر کاری البته هتل پنج ستاره تاپ سه شب ۶۰تومن،البته من همه جاش رو گشتم دیگه و توی فصل مناسبش رفتم.خب چیزهایی هست که شما باید یک بار هم که شده ببینید.حدود ۱۰سال پیش واقعا جاهایی که بود مثل پارک ابی خفن و اینا نبود زیاد جایی واسه همین خیلی خاص بود.ولی الان نمونه ش هست همه جا.اونجا بخوای بری حتما گشت شهری عصرش رو بگیرید و تور ابوظبی برید،اگر بچه دارید گرین پلنت و لگو لند و دوتا پارک ابی هست که از بینشون انتخاب کنید.

کار خوبه خدا درست کنه💫
من یک نفر بودم واسه سفر کاری البته هتل پنج ستاره تاپ سه شب ۶۰تومن،البته من همه جاش رو گشتم دیگه و تو ...

مرسی عزیزم از راهنمایی کاملت شما هتل تو ۴ ستاره ها چیزی معرفی میکنید

رز ریحان و رویال کنتیننتال خوب هستن

عزیزم میتونی راهنمایی کنی چیا لا خودم ببرم دارو میتونیم ببریم یا خیر و هر چیزی که فکر میکنی تو این سفر به درد میخوره بهم بگی لطفا

عزیزم میتونی راهنمایی کنی چیا لا خودم ببرم دارو میتونیم ببریم یا خیر و هر چیزی که فکر میکنی تو این س ...

لوازم شخصی،رژ لب کوچیک با خودت بالا میتونی ببری،عطر و لوازم آرایش توی چمدون.قرص سرماخوردگی،ژلوفن،اندانسترون(ضدتهوع)،از این قرصای کوچیک ویتامین سی حتما ببر باخودت.هرچند دارویی که واسه اقلیم ما کاربرد داره به درد یک کشور دیگه نمیخوره(تجربه ش کردم).

کار خوبه خدا درست کنه💫

من چون فصل خنک رفتم نیازی مسائل گرمازدگی و اینا نبود و واسه آفتاب گرفتن و اینا فقط از روغن آفتاب استفاده کردم ولی الانا به بعد خیلی گرم میشه حتما مراقب گرمازدگی باش و هرچی نیازه ببر(مثلا توی مالزی فروشگاهاش نوشیدنی مخصوص واسه توریستا داشتن که از گرمازدگی جلوگیری میکرد)

کار خوبه خدا درست کنه💫
2706