2737
2734
عنوان

گازم همین الان شکست کمک😭

395 بازدید | 38 پست

سلام 

من گازم برقی القاییه از اینا که چدن ندارن و فقط صفحه شیشه ایه 

بدلایلی قابلمه هام جای هودمه 

تازه چند ماهه۱۴تومن خریدمش 

مهمون داشتم الان خوابیدن داشتم کارامو میکردم اومدم قابلمه بزارم سرجاش تا در کابینتو باز کردم در قابلمه افتاد خورد ب گوشه گاز و گازم شکست 

اون گوشش پودر شد

کسی خبر داره شیشه گاز القایی هست یا گیر میاد یانه؟

خیلی ناراحتم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مال خواهر من شكست

يكي ديگه كلا خريدن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

اصلا گاز شیشه ای توصیه نمیشه برا خرید اونم تو ایران ک مهمونی ها زیاده و غذاها قابلمه ای درست میشه 

اسی زنگ بزن نمایندگی شیشه را عوض می‌کنند ولی پولشو میگیرن گارانتی نیست ضربه خوردن

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
گازشون القایی بوذ؟ شیشه گیرشون نیومد؟

بله

يادم نيست چيشد

ولي كلا يكي ديگه گرفتن گفتن درست نميشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
دلت نشکونه عزیزم   ناراحت شو ولی ناراحت نمون ؛ناراحت نخواب  ..

بخدا خیلی ناراحتم 

تازه جابجا شده بودیم توی شرایط مالی بدی اینو خریدیم الانم تازه ماشینمونو عوض کردیم قسططط فراوانن 

گازم تازه خریدم هنوز توکارنذاشته بودم

2706