2733
2739
عنوان

دعای بخت گشا

467 بازدید | 30 پست

بچه ها اگه یه دعانویسی بخاد با لباس شخصیت دعا بنویسه برات برای ازدواج آیا این حقیقت داره ؟؟ و اینکه چه دعاهایی برای این موضوع میشناسید و چرا خیلی از چله ها اصلا تاثیری نداره برای بخت گشایی ؟

اصلا نرید سمت این چیزا 

بخدا درست نیست 😊

از جنبه گناهش هم نمیگم... از جنبه انرژی منفی 

شما اجنه وارد زندگیت میکنی

گناه میوفته گردنت 

انرژی منفی 

ممکنه دعا تاثیر برعکس بزاره 

چرا روش قران خوانی و معصومین رو پیش نمیگیری؟؟؟ کمک نیاز داری بهت بگم؟

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا نرید سمت این چیزا  بخدا درست نیست 😊 از جنبه گناهش هم نمیگم... از جنبه انرژی منفی  ...

شما مطمئنید دعا تاثیر نداره ؟ ولی خیلی از مردم انجام میدن ‌. و اینکه اکثر چله های موثر رو امتحان کردیم 

2738
شما مطمئنید دعا تاثیر نداره ؟ ولی خیلی از مردم انجام میدن ‌. و اینکه اکثر چله های موثر رو امتحان کرد ...

مردم که انجام مبدن دلیل نمیشه با طنابی که یه سری ادم جاهل میوفتن توش شما هم بخوای بری داخلش بیوفتی 

اون دعانویس اگر خیلی جربزه داشت نمیومد برا بقیه دعا و طلسم بنویسه یه چیزای وحشتناکی من دیدم که حد نداره...

ابن چیزا معمولا ی مدت اولش خوبه یهو برمیگرده شاید دز عرض یک هفته نابود میشه 

چرا؟ 

چون اون اجنه که بسیج شدن برای شما در برابرش چیزایی ازتون میخوان بلخره 

انرژی منفی که هست ممکن بود بخت شما ۱۰ سال دیگه با بهترین شخص قرار باشه باز بشه شما عجله کردی و در عرض ۶ ماه یه ادم دیگه که مال شما نبوده اومد تو سرنوشت... 

دخالت کردی توی کار خدا 

بهترین راه همون توکل و توسل به خداوند متعال هستش و ازشون بخواید که هم صبر و تحمل تا موعود رو بدن هم ادمی درست سر راهتون قرار بدن💚

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚

سلام عزیزم چله سوره تکویر هم انجام بده اگه طلسم یا سنگینی یا چشم باشه برطرف میشه، هر روز 80بار الحسیب بگو و 100مرتبه یاودود بگو موانع برداشته بشه، هروز 4قل و آیت الکرسی بخون، ختم 11روزه مزمل خیلی خوبه کاربر azizjan تو تاپیک اولش توضیح دادن کامل خیلی خوبه برای ازدواج بخونید، چله نماز هدیه به امامزاده سید محمد تو عراق هستند مثل نماز صبح خونده میشه، هر روز نزدیک اذان مغرب اسفند با کندر مخصوص دود کردن دود کن گشایش ایجاد میشه، اگه میتونی تو خونتون مولودی بگیرید، یا روضه علی اضغر، دوست من اثاث کشی که کردن سر دوماه ازدواج کرد 

خیلیا انجام میدن میبینم چه زودتم بختشون درست میشه 

بهتون توضیح دادم گلم

2706